Zavrieť

Porady

ako zruším autorizáciu k daňovému subjektu

Poprosím o poradenie, dnes som odovzdala účtovníctvo. Ako zruším autorizáciu el. doručenie k daňovému subjektu cez aké tlačivo?
Ďakujem pekne.
4 komentárov     zbaliť
kn-alka cez svoj profil, ale kým tá firma nebude mat inú autorizáciu, tá tvoja sa nedá zrušiť.... aj ja mám pár firiem, ktoré mi tam "visia" a neviem sa ich zbaviť.
maped práve som to skúšala a nejde mi to zrušiť. Teraz potrebuje nová účtovníčka prístup a sľúbila som, že to dnes zruším... no nejde to.
kn-alka však nová účtovníčka si spraví prístup a tvoj zrušia, alebo až potom budeš môct ten prístup zrušiť
kn-alka na DÚ mi vraveli, že niekto MUSÍ mať aktívny prístup, pokiaľ nebude žiadať nová účtovníčka, ten tvoj nezrušia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Všeobecné podanie register - zrušenie prístupu z dôvodu odstúpenia od plnej moci na zastupovanie subjektu...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maped Ďakujem, prosím čo do všeobecného podania register všetko treba povypĺňať Janka? Prihlasujem sa cez moju zónu? Katalógy, katalóg formulárov? Neviem ako si to myslela.
    Ešte raz ďakujem pekne.
    JankaO Áno, katalógy, katalóg formulárov, podanie pre FS -Register, Všeobecné podanie a dole do textu, žiadam o zrušenie prístupu k subjektu názov, DIČ z dôvodu odstúpenia.... atd
    maped identifikačné údaje daňového subjektu dám tej firmy, resp. moje? Nepodávam to ako firma ale ako ja FO? Aj keď idem cez svoju zónu stále mi to tam dáva tú firmu ako právnickú osobu. Nedá sa to podať cez svoje rod. číslo. Iba cez IČO. Ako teda prosím postupovať?
    Ďakujem veľmi pekne!
    JankaO prihlásiš sa na subjekt, ktorý chceš zrušiť, systém automaticky doplní ich údaje a do textu napíšeš to, čo som písala + uvedieš svoje údaje a svoj identifikátor
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    nova uctovnicka nech si ich podradi pod seba, zasle splnomocnenie na seba, kde je uvedene zrusenie vsetkych predchadzajucich splnomocneni a za par hodin je to spracovane - ja osobne som vecer podala a rano mi dosla autorizacia

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Osobná internetová zóna
    Autorizácie a zastupovania
    Moje autorizácie k subjektom
    maped Skúšam to a nejde mi to. Cez všeobecné podania sa nedá oznámiť na FS že žiadam o rušenie?
    kn-alka pred chvílou som ti písala, že ti to zatial NEZRUŠIA, pokiaľ nová účtovníčka nebude mať prístup, a ty tu nariekaš, že ti to nejde. Nevieš čítať?

    ako zruším autorizáciu k daňovému subjektu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.