Zavrieť

Porady

Problém s úplným zatvorením okennej kľučky

Zdravím, dnes sa členovi mojej rodiny nejakým štýlom podarilo vyhodiť okenné krídlo do polohy otvoreného okna + otvorených vetračiek súčasne. Podľa návodu na YouTube som vrátil okno do pôvodnej polohy pomocou okennej poistky, problém je, že aktuálne keď chcem zatvoriť okno úplne tak kľučku nemôžem otočiť na 100% do zvislej polohy, otočím ju max. na 60% potom sa zasekne, otvorenie následne prebieha normálne bez záseku, takže problém je len v tom že tu kľučku neviem zatvoriť na doraz, neviete čo s tým ? Kde môže byť problém v oknách sa moc nevyznám a v aktuálnej situácií volať servis sa moc nedá. Vopred ďakujem.
Naposledy upravil reincarnate : 13.02.21 at 06:30 Dôvod: upresnenie názvu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    reincarnate bohužiaľ s tou poistkou som sa hral keď ju zatlačím tak kľučku ide dať do úplne zvislej polohy ako keby bolo na 100% zatvorené ale ako náhle chcem to okno zavrieť bez toho aby som tu poistku držal tak zatiahnem kľučku len na tých cca 60% viac nie a nasilu to nechcem skúšať

    Problém s úplným zatvorením okennej kľučky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.