Zavrieť

Porady

Rebrikovy elektricky radiator kuri len z polovice.....Preco?

Zdravim. V byte v novostavbe mi v kupelni namontovali elektricky radiator. Zial ani za tri hodiny sa nevykuril cely ale len z polovice. Dolna polovica.V com je chyba? Treba doplnit viac vody cez ten ventril z hora?Je uplne novy nikdy nebol pouzivany. Vie mi niekto poradit kde je chyba a co mam urobit aby bol vyhriaty cely?
buchač Treba doplnit viac vody cez ten ventril z hora?
=======================
Vodu asi veľmi nie.
Ono je potrebné pozrieť do návodu, aké je médium v radiátore...zvyčajne sa tam dáva nejaké zmes a nie iba čistá voda.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    faro1 je offline (nepripojený) faro1

    faro1
    dalas5 (Dnes 18:44) No bolo mi povedane ze tam mam naliat vodu asi do polovice.Pracovnik tej firmy mi to tak spravil ale nepockal kym sa riadiator cely rozkuri...
    ----------------------------------------------------------------------
    Radiátor je v záruke pretože je to novostavba, neviem prečo by si ty mala riešiť radiátor. Nech sa stará firma čo radiátor namontovala.
    dalas5 No bolo mi povedane ze tam mam naliat vodu asi do polovice.Pracovnik tej firmy mi to tak spravil ale nepockal kym sa riadiator cely rozkuri........Rozmyslal som ci by nebolo lepsie doliat viac vody..............Bolo mi povedane ze ked sa ovzdusnuje tak venit ulozeny hore treba len trocha povolit a ono to same vyprskne von.Ale to raz za rok. vraj.

    Rebrikovy elektricky radiator kuri len z polovice.....Preco?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.