Zavrieť

Porady

Reklamy zdravotných poisťovní

V tomto čase vrcholia preteky ZP o získanie nových poistencov. Zdá sa mi, že to s reklamami preháňajú (jedna z nich dokonca "kupuje" klienta za 500,- Sk). Myslím, že tie peniaze, čo to stojí, mohli radšej využiť účelnejšie.Rada by som poznala aj Váš názor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martinetto je offline (nepripojený) martinetto

    martinetto
    JarkaL
    V tomto čase vrcholia preteky ZP o získanie nových poistencov. Zdá sa mi, že to s reklamami preháňajú (jedna z nich dokonca "kupuje" klienta za 500,- Sk). Myslím, že tie peniaze, čo to stojí, mohli radšej využiť účelnejšie.Rada by som poznala aj Váš názor.
    Moja reč! Veď vlastne aj tak tie penieze ktoré takto rozdali získali z našich platieb. Je to asi ich politika, "kým vtáčka lapajú, pekne mu spievajú", a potom ked pride na ôlámanie chleba" tak sa budú tváriť že nemožu nič robiť, lebo nemajá FP.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    JarkaL
    V tomto čase vrcholia preteky ZP o získanie nových poistencov. Zdá sa mi, že to s reklamami preháňajú (jedna z nich dokonca "kupuje" klienta za 500,- Sk). Myslím, že tie peniaze, čo to stojí, mohli radšej využiť účelnejšie.Rada by som poznala aj Váš názor.
    Tak ako Teba, aj mňa dvíha zo stoličky pri každej reklame. Na Slovensku po slovensky.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    mna vzdy dostane kramar s hlaskou o kvalitnejsej zdravotnej starostlivosti...to je uplny hnus...to akoze moj lekar sa stane hned kvalitnejsi ked budem u nich poisteny?

    som zvedavy ako sa budu o nas "starat" pocas roka, ked sa nebude dat menit positovna....zas budeme tahat za kratsi koniec a medove motuziky zase uvidime ked sa bude blizit moznost zmeny poistovne. DTTO ako politici, pred volbami medzi ludmi a potom....ach

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Mne prisla ponuka na zmenu poistovne dokonca na adresu domov. Na letacikoch slubovali hory-doly, ale na zmluve bola len jedna podmienka - ze budem platit. Pekne som cely obsah obalky odlozila do kosa na papiere, ktorymi budem podpalovat ohen v peci.

    Dass je offline (nepripojený) Dass

    Dass
    A sluby na očkovanie proti chrípke ?! Ved je to nezmysel poisťovna nefunguje a v januári je to asi jedno či budu alebo nebudu očkovat !
    Na Slovensku je to tak !
    A nemáme silu to prelomiť alebo to nevieme !?

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Tá sľubotechna na očkovanie proti chrípke sa mi najviac páči a hlavne, keď za tým v správach zahlásia, že sa ešte nedoviezla žiadna vakcína a v lekárňach od Záhoria až po Ubľu ju nemajú.

    Reklamy zdravotných poisťovní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.