Zavrieť

Porady

dzMV - ťahač a náves

prosím vás prvýkrát robím DzMV za ťahač a náves, uvádzam každé zvlášť a hmotnosť uvádzam z riadku č. 33? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    áno, už neexistuje pojem jazdná súprava, uvádzaš každé zvlášť a hmotnosť z r.33 alebo z r.34

    OPRAVA r. 32 alebo 33 !!!
    Naposledy upravil kn-alka : 10.03.21 at 10:44
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    yvica no ale to je rozdiel r. 33 mám 8 ton a r. 34 na jazdnú súpravu mám 40 t. ale keďže sa posudzuje náves aj ťahač zvlášť a nie jazdná súprava tak by tam mala ísť hmotnosť z r. 33? prosím poradiť
    kn-alka áno, 33
    yvica prosím určite? neviem sa to nikde dočítať, všade je napísané len najvyššia hmotnosť, viem si to niekde overiť? ďakujem peklne
    kn-alka na r.33 len 8 ton? to sa mi nezdá


    oprava: treba pozerať riadok 32, alebo 33



    najväčšej prípustnej celkovej hmotnosti alebo celkovej
    hmotnosti uvedenej v doklade (riadok č. 33)
    yvica 32 alebo 33 (čiže si mám ja vybrať čo tam uvediem????ň ale to mám rozdiel, tak ktorý riadok tam mám uviesť? , čítam na internete už týždeň a nemôžem na nič príst, vie mi niekto poradiť? ďakujem
    yvica čiže má tam ísť riadok 33 a spočítať hmotnosť náprav, ak je tam 3 nápravy a 8000/8000/8000 tak by to malo byť 24 t? môže mi to niekto potvrdiť, ďakujem
      zbaliť

    dzMV - ťahač a náves

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.