Zavrieť

Porady

Cudny odkaz Facebook- u

Prosim stretol sa niekto s tymto odkazom? FB ma uplne vyhodil. Je mozne nieco poriesit?
20210326_113740.jpg  
misoft Čo očakávať od "sociálnej siete", ktorej ukradnú 500 mil. údajov o účtoch, ktorá "sa čistí" od falošných účtov, ktoré si tam sama nechala vytvoriť a pritom blokuje a ruší skutočné účty, ktorej podpora je na úrovni mŕtveho chrobáka (automat. odpovede nie je podpora!), v ktorej síce "vytvorili" akýsi rozhodcovský súd, ale ten funguje len naoko?
NIČ.
Kedysi boli IN mať účet na Knihe Fasov, teraz je IN tam účet NEMAŤ. Niektorí zamestnávatelia požadujú maž účet na FB, aby potom zisťovali, čo ich zamestnanec robí, kde dovolenkuje, akých má priateľov, aké má názory, čo píše - a keď sa mu to "nepáči" - tak je schopný ho aj vyhodiť - a nie je to len mimo SR - aj u nás máte takýchto "zamestnávateľov"!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ano, kontaktovat support a preukazat, ze mas dost rokov na pouzivanie FB (maju v podmienkach spodnu hranicu).
    Asi si si menil/a datum narodenia.
    Mozno bol predtym umelo navyseny, aby splnal podmienky?
    Naposledy upravil ivka70 : 26.03.21 at 11:40
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    wegamizi Dakujem. Ako dokazem svoj vek? Co je pre nich akceptovatelne?
    ivka70 minule tu niekto pisal, ze google si vyziadal kopiu nejakeho ID dokladu s datumom narodenia. Neviem, ako FB.
    wegamizi Nejde mi kontaktovat ani cez support
    ivka70 Ak sa domnievate, že váš účet bol deaktivovaný omylom, môžete podať odvolanie.
    https://www.facebook.com/help/185747581553788
    ivka70 https://www.wikihow.cz/Jak-obnovit-z...t-na-Facebooku
    wegamizi Dakujem za tipy. Nejde mi sa odvolat. Je to zahadne.
    wegamizi Vobec mi nejde otvorit FB. Ako aplikacia je stale pre mna zablokovana. Skusala som.
    wegamizi Je to mozne :-). Skusim
    wegamizi Dakujem. Snad to zvladnem :-)
    mirko70 áno,pri zmene dátumu to robí aj Google. Urobil som preklep a hned mi to bloklo.Posielal som preskenovanú prednú časť OP . Ale robia to aj pokiaľ nepoužívaš svoje skutočné meno.
      zbaliť

    Cudny odkaz Facebook- u

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.