Zavrieť

Porady

Predaj bytu v BA - zmluva

Dobrý deň,
žijeme mimo hlavného mesta kde sme zdedili byt, ktorý chceme predať. Viete mi prosím poslať do súkromnej správy notára, ktorý nám vyhotoví predajnú zmluvu za normálnu cenu? Najlepšie na základe vlastnej skúsenosti. Tiež najlepšie s možnosťou notárskej úschovy, ak to bude kupca vyžadovať.ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zmluvu ti vyhotovi akykolvek notar, a cena je zvycajne standardna, pozri si cennik dostupny u mnohych na webe - ide o nejake percento z ceny.
    Kludne mozes oslovit notara aj od vas, nemusi ti zmluvu robit notar z Bratislavy.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    splendid8 Výborne, ďakujem Ivka70. Ja som si myslel, že len notár z BA môže dávať vklad do katastra v BA
    buchač splendid8 (Dnes 18:39) Ja som si myslel, že len notár z BA môže dávať vklad do katastra v BA
    =======================
    Tak toto veru nevymyslíš.
    Radšej nemysli...
    Aj tu si o niečom rozmýšľal ...
    https://www.porada.sk/t325213-zmluva...ml#post3180109
    Mila123 vklad do katastra nemusí robiť ani právnik, či notár.....cenníky za notárske úkony sú rovnaké na celej SK (účtujeme jedného notára) ale cena nehnuteľností je rozdielna....inaže by si mal nejakého kamoša nnotárka, kt. ti urobí zmluvy a vklad za pár babiek.....
      zbaliť

    Predaj bytu v BA - zmluva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.