Zavrieť

Porady

Diagnoza, oznámenie v práci

Dobrý deň,
poprosím o názor.
Diagnostikovali mi psoriatickú artritídu v pokročilom štádiu. Neviem čo ma čaká, je nasadená silná liečba. Pravdepodobne ma čakajú častejšie návštevy u lekára, pracujem v potravinách, som sama na všetko. Mám oznámiť zamestnávateľovi svoju diagnózu, keďže bude musieť riešiť moju neprítomnosť na pracovisku? Zatiaľ nemá nikoho na zástup. Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Je na tebe, či zamestnávateľovi prezradíš diagnózu - možno by úplne stačilo, že máš zdravotné problémy, ktoré môže trvať aj dlhšie (a možno si domyslí aj sám? Samozrejme keď mu odovzdáš DPN (ak budeš vypísaná) - tak ťa musí ospravedlniť z práce - a je už na ňom, že ako si ten záskok vyrieši .
    buchač No neviem, neviem...čo by povedal zamestnávateľ na viditeľné znaky na koži.
    Ono psoriáza nie je prenosná, ale neznalým nevysvetlíš...a zákazníkov ani nespomínam.

    Diagnoza, oznámenie v práci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.