Zavrieť

Porady

Absencia

Dobry den. Chcem sa spytat nasledovnu otazku:

Chcem ukoncit pracovny pomer dohodou ku koncu mesiaca. Ratam s tym, ze kedze som vo firme rok nevydu mi v ustreti. Moja otazka znie v pripade, ze by som spisala dohodu dala tam mesacnu vypovednu lehotu. Lenze od 1.7. ked mam nastupit do druhej prace budem nutena ist na absencie. Ako je to so zdravotkou a socialkou. Kedze pri absencii treba zamestnanca odhlasit. Realne ja uz potom budem prihlasena u druheho.Za odpoved dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak chceš skončiť Dohodou, tam nie je žiadna výpovedná lehota. PP skpnčí dátumom, na ktorom sa dohodnete. Iba ak by zamestnáv. s Dohodou nesúhlasil, vtedy podáš výpoveď s mesačnou VD. Ak počas nej nebudeš chodiť do práce dostaneš A a možno aj skončenie PP z porušenia pracovnej disciplíny. Ak už počas VD budeš mať PP v druhej práci, odvody budú plynúť z tohto PP.
    Laura1989 Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.