Zavrieť

Porady

Šteňa dávkovanie granúl

Ahojte mám otázku , nikdy predtým som psíka nemal , ale teraz sme sa jedného ujali. Zatiaľ mu dávame granule , ktoré nám odporučili v Pet Shope ktoré by sme mu mali podávať 4 krát denne. No problém je ten že keď mu napríklad ráno nasypeme štvrtinu dennej dávky tak ju tam má niekedy aj do poobedia. Niežeby nejedol ale príde k miske trošku zobne a ide preč a to stále dokola to isté robil aj s konzervou. Ako mu teda dávkovať tie granule ? Jedna sa o nejaký mix ,matka bola stredného vzrastu otec neznámy ( teraz má 3 mesiace).
Ďakujem
Naposledy upravil ivka70 : 26.07.21 at 14:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Treba mu nasypať,nechať tak 10 minút a potom dať preč,aby nemohol uždibávať počas celého dňa.
    Koľko teda zje za celý deň? Vodu má stále k dispozícii?
    Okrem toho mu dávate niečo iné?
    Šteniatka sú žravé,tak Možno mu to nechutí alebo má nejaké zdravotné problémy....
    Ja nie som zástanca granúl,ale ak,tak potom ozaj kvalitné.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jelalim Nemyslim, si, že ak si uždibáva počas celého dňa je nejaká chyba. Zobrať mu granule po čase, len psíka môže podporiť žrať aj keď nechce.
    kopretinka https://www.royalcanin.com/sk/dogs/p...o-feed-a-puppy

    https://pes.zvieratadoma.sk/ako-krmit-stena/


    To netvrdím len ja,ale aj tí,čo sa tomu rozumejú.
    Psov som mala troch.
    Sunaki Ďakujem za rady
      zbaliť

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    3-mesačné šteňa môže mať 3x denne stravu. Dennú dávku rozdeliť na 3 a dávať mu ráno, na obed a večer. Ak nezje všetko, tak mu to môžeš nechať. Neskôr budeš mať opačný problém, zje všetko a ešte si bude pýtať.

    Tiež sme si doniesli šteňa a prvý týždeň nechcel veľmi žrať. Pomohlo, keď sme mu granule namočili vo vode - nasypať granule a pridať trochu vody, aby nabobtnali.

    Ak sa dá, zisti, na čo bol zvyknutý predtým, než k tebe prišiel.

    Šteňa dávkovanie granúl

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.