Zavrieť

Porady

5356 6 zdravotnicky asistent

Dobry den. Ake uplatnenie by som mala v českej republike? Kde by som sa mohla zamestnať?. Zubna ambulancia je tiez mozna?Mám zdravotníckeho asistenta a na Slovensku som bola zamestnaná v DDS. Sťahujem sa do Brna. Tak by som rada vedela ake možem mať uplatnenie v českej republike. Či mi to postačuje(zdravotnícky asistent) na prácu napr.v zubnej ambulanicii, alebo v nemocnici....._
Dakujem Monika
Naposledy upravil janacova : 05.08.21 at 08:05
ivka70 aj sa nieco pytas alebo len konstatujes? preco sa nespytas v CR?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Odporucam najst a nastudovat:

    Uznávání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče získané v jiném členském státě EU než v České republice nebo jiném smluvním státě Dohody o Evropském hospodářském prostoru nebo Švýcarské konfederaci se řídí především hlavou VII zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, zákonem č. 18/2004 Sb., o uznávání odborné kvalifikace, a dalšími souvisejícími předpisy.

    A tu tiez mozes najst info:
    https://nsp.cz/hledat?type=workUnit&q=sestra

    5356 6 zdravotnicky asistent

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.