Zavrieť

Porady

príplatky za víkendy

ahoj , chcel by som sa spýtať , či je každý zamestnávateľ povinný platiť príplatky za soboty a nedele , alebo sú nejaké výnimky ? ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    carolitos takže keď mi zamestnávateľ neplatí víkendové príplatky , neplatí preňho zákonník práce a je to v poriadku ?
    Tweety A informoval si sa u neho prečo nepostupuje podľa ZP? Ak áno a on s tým nič nerobí, obráť sa na IP.
    carolitos pýtal som sa jednoducho mi bolo povedané vedúcim pracovníkom , že firma jednoducho neplatí a tým to zhaslo a trvá to viac ako 2 roky
    Mila123 vedúci pracovník na ktorom stupni riadenia? z koľkých stupňov? vedúci pracovník má plán práce určený cez S,N?
    carolitos áno informoval som sa u managera firmy a ten mi len povedal , že nič sa nedá robiť , ale že firma neplatí a tým to bolo uzatvorené ...a trvá to už viac ako 2 roky
    carolitos proste firma má celoslovenskú pôsobnosť a má svojich regionálnych managerov
    ivka70 a firma ti nariaduje pracu cez vikend?
    carolitos ako myslíš nariaďuje? proste pracujem aj cez víkendy podľa vopred vypracovaného rozpisu zmien
    ivka70 cize ide o riadne nariadene zmeny, a si riadiaci pracovnik?
    carolitos áno ide o riadne zmeny tak ako sú naplánované mesiac dopredu . ja som obyčajný radový zamestnanec
    ivka70 Tak v takom pripade zamestnavatel postupuje v rozpore so Zakonnikom prace. Obratte sa na Inspektorat prace.
    carolitos ďakujem všetkým za rady
      zbaliť

    príplatky za víkendy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.