Zavrieť

Porady

Neskutočná chuť na sladké pred zaspaním

Zdravím.Beriem antidepresiva a príležitostne Xanax.Dlhšiu dobu nezaspím ak si nedám dávku čohokoľvek sladkého.Má s tým niekto skúsenosť?Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Leniqa je offline (nepripojený) Leniqa

    Leniqa
    Je to ucinok AD. Najcastejsie sa to deje pri Mirzatene napriklad. Xanax ako benzodiazepin nema tento efekt. Vacsina ludi pri AD aj priberie. Ale zase, radsej dve kila navyse, ako byt psychicky v ... na druhej strane, ak mas diabetes, musis to mat pod kontrolou.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Všetko závisí aj od toho, čo a kedy naposledy ješ. Bez toho je ťažké posúdiť, či je to len vplyv liekov.
    Skús sladké nahradiť hodinu pred spánkom kvalitnými bielkovinami - cottage cheese, tvaroh alebo vypiť proteínový nápoj - samozrejme nesladené cukrom.

    Aj keď na druhej strane, to sladké tiež ukludnuje, ak s tým nemáš problém, asi by som niečo sladké brala radšej ako ten Xanax.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Neuzivam žiadne oblbovaky ani lieky na spanie. Keď nemôžem zaspat, vstanem z postele a dam si polku bananu alebo malú lyzicku medu. U mna pomaha ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ak nie si diabetik, tak odpoveď je široká.
    Skús si prečítať
    https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000...v-noci-sladke-
    https://www.google.com/search?q=Chu%...client=gws-wiz

    Poznámka - Xanax sa neberie príležitostne. Ten sa berie dlhodobo a pravidelne...ostatne, ako všetky psychofarmaká.
    Vysadzuje sa postupne a nie zo dňa na deň.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    RadoslavM Ano som diabetik a spomenul som to pri kontrole,konštatoval,že to spôsobuju psychofarmaká....tak hladám ľudí s podobným problémom tu....
    buchač Ako dlho si diabetik ? Aký typ ?
    Aká forma liečby ? Kompenzácia ?
    RadoslavM Beriem Tabletku ,takže zrejme 2.typu hodnoty nemávam vysoké.
    avalik zmeraj si glykemiu a podla toho si daj sladke - u mna funguje kusok velmi horkej cokolady a vychutnavam si ho
    buchač RadoslavM (Dnes 08:44) Beriem Tabletku ,takže zrejme 2.typu hodnoty nemávam vysoké.
    =====================
    Zrejme 2.typu ???
    Kuwa...ty nevieš, aký máš daibetes ????? No na paráááádu...
    -------------------------------
    Niektoré začiatky u diabetikov sú ťažké.
    Sladké občas nezaškodí, ono sa tomu proste veľmi ťažko odoláva...dokonca aj diabetológovia tento fakt uznávajú.
    Len by som si dal pozor na prípadný nástup tzv. vlčieho hladu (info nájdeš na nete), lebo toto je už iný level jedenia...to je už kolotoč, z neho sa ťažko vystupuje.
    Sladké si ja dám...lenže ja ten cukor veľmi rýchlo spálim prácou.
    Psychofarmaká neriešim...to si vybav s patričným lekárom.
    buchač ...a zasa sa realizovalo "hodnotením" to podliacke hovado, čo má v rodine samého syfilitika...
      zbaliť

    Neskutočná chuť na sladké pred zaspaním

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.