Zavrieť

Porady

Príspevok na rekreaciu-krátenie

Dobrý deň, zamestnanec pracuje na 5,5 hod.úväzok. Vo firme máme 7,5hod. uväzok. Ako krátim max. sumu príspevku na rekreáciu? 275:7,5×5,5 alebo 275:8×5,5? Dakujem velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Preco by si mala kratit 8 hodinami? Co s tym ma prestavka, ktora nie je sucast pracovneho casu?

    Zober tyzdenny pracovny cas zo zmluvy pri plnom uvazku a pri jeho uvazku.Tam ta nebude mylit, ci ma alebo nema prestavku.
    Teda asi:
    275:37,5 x 27,5
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jasiha Ďakujem za pomoc. Skor mi islo o to, ci sa pri krateni ta plna suma deli plným úvazkom, ktorý mame vo firme(teda 7,5) alebo ci sa nejako konstantne nepouzíva pri krateni 8hodinový uvazok bez ohladu na to, aky plny úväzok ta dana firma ma. Cize pouzijem ten plný úvazok, ktorý mame u nás. Velmi pekne dakujem za pomoc.
    ivka70 Ano, vasim plnym uvazkom. Keby sa to malo delit plnym vseobecnym, musela by si aj tym, co pracuju "len" 7,5 hodiny kratit oproti 8 hodinam, nie?
    jasiha Vidíš, to mi nedocvaklo Ved to je pravda. Takze este raz dakujem za pomoc
      zbaliť

    Príspevok na rekreaciu-krátenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.