Zavrieť

Porady

dovp 2006

Dobrý deň,
mám otázku ( popri úmornom hľadaní sa obraciam na vás ) ?

Mám trvalý pracovný pomer resp. HPP a vyskytla sa mi momentálne ( t.j. 25.9.2006 ) práca na DOVP u iného zamestnávateľa. Chcem sa spýtať, ako je to v mojom prípade s platením zdravotného poistenia. Niekde som videl, že 14 % len neviem či to platí aj pre mňa ako s osobou s HPP, keďže moja odmena bude dosť vysoká. Takisto by som rád vedel čo všetko bude treba vysporiadať na konci roka, resp. čo všetko odvediem z tejto odmeny. Koľko teda môžem zarobiť napr. za 1 mesiac na dohodu o vykonaní práce, bez toho aby som musel z mojej odmeny niečo odvádzať ? Píše sa v zmluve o DOVP odmena v brutto alebo netto ? Aké sú potom z toho následky ? Mám už z tohoto všetkého veľký mišmaš .

Ďakujem za odbornú a právoplatnú pomoc !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronika je offline (nepripojený) veronika

    veronika
    Nair
    Dobrý deň,
    mám otázku ( popri úmornom hľadaní sa obraciam na vás ) ?

    Mám trvalý pracovný pomer resp. HPP a vyskytla sa mi momentálne ( t.j. 25.9.2006 ) práca na DOVP u iného zamestnávateľa. Chcem sa spýtať, ako je to v mojom prípade s platením zdravotného poistenia. Niekde som videl, že 14 % len neviem či to platí aj pre mňa ako s osobou s HPP, keďže moja odmena bude dosť vysoká. Takisto by som rád vedel čo všetko bude treba vysporiadať na konci roka, resp. čo všetko odvediem z tejto odmeny. Koľko teda môžem zarobiť napr. za 1 mesiac na dohodu o vykonaní práce, bez toho aby som musel z mojej odmeny niečo odvádzať ? Píše sa v zmluve o DOVP odmena v brutto alebo netto ? Aké sú potom z toho následky ? Mám už z tohoto všetkého veľký mišmaš .

    Ďakujem za odbornú a právoplatnú pomoc !
    Z DOVP - pokial mas zamestnavatela, ktory za teba plati odvody zdravotneho poistenia, sa odvody do ZP neplatia, ani sa nezahrnaju do rocneho zuctovania ZP bez ohladu na vysku odmeny.
    Ak mas u hlavneho zamestnavatela podpisane Vyhlasenie ... cela ciastka sa ti zdani 19 %, v zmluve sa uvadza ciastka v hrubom. Ak je suma vyssia ako 5000,- SK zamestnavatel ti vystavi Potvrdenie o zdan.prijmoch /neviem ci je to presny nazov, nieco sa tam menilo/ a hlavneho zamestnavatela poziadas o rocne zuctovanie dane alebo si urobis danove priznanie sam. Zrazena dan z dohody sa ti samozrejme zapocita.

    Nair je offline (nepripojený) Nair

    Nair
    ďakujem a pýtam sa čo znamená: Zrazena dan z dohody sa ti samozrejme zapocita. Co sa tyka odmeny tak bude jednoznacne nad 5.000 Sk,- bude to 6-ciferné čísielko.

    Vopred vďaka!

    veronika je offline (nepripojený) veronika

    veronika
    Znamena to, ze hruby prijem od hlavneho zamestnavatela a z dohody sa ti v rocnom zuctovani spocita, odrataju sa odvody, ktore zaplatis u hlavneho zamestnavatela do zdravotnej a socialnej poistovne, dalej sa odrata nezdanitelna ciastka 90 816,- sk. To co ti zostane sa zdani 19 %. Z celkovej dane sa odrata dan, ktoru si zaplatil na dohodu. V podstate by si nemal nic doplacat, ak nezrusia odpocet na zivotne poistky a III.pilier, este by sa ti malo nieco vratit, ak taketo poistky, prip.sporenie mas.

    -----------
    Veronika

    veronika je offline (nepripojený) veronika

    veronika
    Ese doplnujem, samozrejme, ze sa ti odrata aj dan zaplatena u hlavneho zamestnavatela.

    --------------
    Veronika

    mariannak je offline (nepripojený) mariannak

    mariannak
    Môžem na DoVP vyplatiť sumu 6.000,-Sk za 1 mesiac, nebude si potom musieť dohodár zaplatiť ZP? Ide o dohodára, ktorý iný príjem nemal celý rok, je to študent. Má iba 1 dohodu a keď som volala do ZP, tak mi povedali že nemôže mať viac ako 1/2 zo 6.900,-Sk, lebo inak musí zaplatiť v RZ 14% ZP. Podľa mňa ide o súhrn ročných príjmov, oni mi tvrdili, že za mesiac nemôže mať viac ako 3.450,-Sk. Tak som to radšej riešila tak, že som mu tu odmenu vyplatila po 3.000,-Sk v dvoch mesiacoch.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mariannak
    Môžem na DoVP vyplatiť sumu 6.000,-Sk za 1 mesiac, nebude si potom musieť dohodár zaplatiť ZP? Ide o dohodára, ktorý iný príjem nemal celý rok, je to študent. Má iba 1 dohodu a keď som volala do ZP, tak mi povedali že nemôže mať viac ako 1/2 zo 6.900,-Sk, lebo inak musí zaplatiť v RZ 14% ZP. Podľa mňa ide o súhrn ročných príjmov, oni mi tvrdili, že za mesiac nemôže mať viac ako 3.450,-Sk. Tak som to radšej riešila tak, že som mu tu odmenu vyplatila po 3.000,-Sk v dvoch mesiacoch.
    Môžeš vyplatiť tú sumu, preddavky na ZP sa mesačne u dohodárov neplatia. Dohody na odvod do ZP sa posudzujú až pri RZZP.

    Ela222 je offline (nepripojený) Ela222

    Ela222
    Mám zamestnankyňu, ktorá v rámci pracovného pomeru robila nejaké štatistické výkazy a dostala určitú odmenu. Mám jej to nahrať cez mzdy, vraj ako dohodu, aby z toho neboli odvody, ale zdanilo sa to. Mám ju aj v takomto prípade nahlásiť na soc. poist. ako dohodu a následne odhlásiť, aj keď je u mňa normálne zamestnaná na HPP?

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    Áno, nahlásiť ju musíš pred začatím výkonu práce a po ukončení dohody ju musíš odhlásiť.

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    Ela222
    Mám zamestnankyňu, ktorá v rámci pracovného pomeru robila nejaké štatistické výkazy a dostala určitú odmenu. Mám jej to nahrať cez mzdy, vraj ako dohodu, aby z toho neboli odvody, ale zdanilo sa to. Mám ju aj v takomto prípade nahlásiť na soc. poist. ako dohodu a následne odhlásiť, aj keď je u mňa normálne zamestnaná na HPP?
    Upozorňujem, že dohodu treba nahlásiť deň pred začiatkom výkonu práce, takže asi by som to riešila radšej až v tomto mesiaci, pokiaľ je to možné.
    Za neskoré prihlásenie môže byť vyrúbená pokuta.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.