Zavrieť

Porady

zdravotníci dostali peniaze na odmenu 350 EUR ako to mám zaúčtovať

k 350 dostali aj peniaze na odvody, sme všeobecná ambulancia súkromná, takže ako to mám účtovať, ďakujem
4 komentárov     zbaliť
Mila123 tak ako ste to účtovala v 11/2020,,,,
denisa2111 Dobrý deň prosím Vás chcela by som sa spýtať na ten príspevok 350€ pre zdravotníkov,či mám na to nárok aj ja .Pracujem od 2.8.2021 v CSS a mám úspešne ukončený kurz opatrovateľky 29.10.2021 s certifikátom.Certifikat som riadne odovzdala zamestnávateľovi ale príspevok som nedostala a keď som sa opýtala prečo,tak mi bolo povedané ,že je tam podmienka že musím byť zamestnaná najmenej 6 mesiacov v zariadení.Ale keď som sa pozerala na nete tak nikde nebolo nič také spomenuté,našla som tam len jednu podmienku a tá bola že zamestnávateľ má musí nahlásiť do toho systému.Ďakujem za odpovede.Denisa
Mila123 podmienka na získanie 350,- € bola stanovaná tak, ak majú zdravotnícke zariadenia záujem o peniaze, kt. sú poskytované z MZ SR požiadajú oň, cez NCZIS....... ale táto podmienka bola určená pre ZZ (zdravotnícke zariadenia), či aj CSS patríte pod ZZ ? (ale asi nie, tam podmienky neovládam, peniaze boli vyplácané z MPSVaR, nie?)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pomocuct je offline (nepripojený) pomocuct

    pomocuct
    Zavádzajú ťa. Nie je tam žiadna podmienka dľžky zamestnania. Dokonca sa ani odmena neskracuje. Overovala som si to v NCZI, lebo tiež som mala zamestnankyňu len dva mesiace. Máš nárok na 350 eur v hrubom.

    zdravotníci dostali peniaze na odmenu 350 EUR ako to mám zaúčtovať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.