Zavrieť

Porady

Paušálne náhrady v knihe jázd OMEGA

Ahojte Omegáči, "vyrábam" v Omege knihu jázd za vlastné motorové vozidlo. Prosím o radu, kde robím chybu, že mi v knihe jázd zobrazuje iba náhradu za PHL, ale paušálnu náhradu za auto nezobrazuje. V číselníku áut mám zadané, že ide o "vlastné" motorové vozidlo.
Naposledy upravil janavrbovska : 21.01.22 at 07:05 Dôvod: Príloha
Snímka KJ.PNG  
veronikasad sadzbu základnej náhrady si zadala ?
janavrbovska A kam ju treba zadať? Myslela som, že je v Omege štandadne nastavená podľa aktuálnej legislatívy (0,193).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tigy je offline (nepripojený) tigy

    tigy
    Ešte som cesťák v Omege nevytvárala, ale myslím, že tu by sa to mohlo zadávať:
    Nahrady.jpg  
    janavrbovska Ďakujem. Keď som to tam zadala, vypočítalo nejaké "hausnumerá". Vôbec nezobrazilo výpočty náhrad za jazdy v meste a mimo mesta. Vlani mi to urobilo už v knihe jázd:
    janavrbovska Už som prišla na to, prečo sa mi nedá zakliknúť výpočet náhrad. Je to z dôvodu, že som označila, že ide o nákladné vozidlo (je to totiž dodávka). Len teraz neviem, ako to mám počítať pre nákladné vozidlo. Kam mám zadať sadzbu základnej náhrady a hlavne v akej výške? V zákone 283/2002 Z. z. o cestovných náhradách sa v § 7, odseku 3 hovorí, že: „Sumu základnej náhrady pre nákladné automobily, autobusy a traktory dohodne zamestnávateľ so zamestnancom.“

    Paušálne náhrady v knihe jázd OMEGA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.