Zavrieť

Porady

preplacanie ag testov

Zdravím preplacanie ag testov za rok 2021 suma 6 eur za test a od roku 2022 5 eur za test tak si vyžiadame?aj keď test stál 4 eura?dakujem takto som tomu porozumela ja
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    H.B. je offline (nepripojený) H.B.

    H.B.
    To isté zaujíma aj mňa. Naši zamestnanci sa testovali v MOM, doniesli doklady za 5 € alebo 6 €. Asi to bude nakoniec jedno, koľko stáli testy a akým spôsobom sa zamestnanci testovali. Predpokladám, že je to tak ako píšete. Na každého zamestnanca si vyžiadame za december 6 € a janurá 5€. Snáď sa vyjadrí ešte niekto a potvrdil to.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zuzana Áno tak, za december 6,- eur a január 5,- eur. Do decembra ste aj účtovali výnos 346/648?
    H.B. Ešte som neúčtovala výnos, ale určite budem. Skôr som rozmýšľala r. 2021 účtovať 385/648 a rok 2022 tak ako píšete 346/648.
    H.B. maja32: žiadali ste nakoniec takto? Za december 6,- € a január 5,- €?
      zbaliť

    vanessa2 je offline (nepripojený) vanessa2

    vanessa2
    ano 6 eur v roku 2021 a 5 eur 2022 je to jedno koľko stáli testy mám to písomne z ministerstva hospodárstva tiež som to riešila, ja som predpis naúčtovala 378/648 a zostatok testov k 31.12. som naúčtovala na 112 skoro som na to zabudla
    H.B. Super, presne toto som potrebovala vedieť na 100%. Veľká vďaka. Len to účtovanie spravím tak ako som písala vyššie v príspevku: r. 2021 účtovať 385/648 a rok 2022 346/648.
    H.B. Ešte som sa chcela opýtať: Je tento výnos v daňovom priznaní PO súčasť riadku 560?

    vanessa2 je offline (nepripojený) vanessa2

    vanessa2
    ano 6 eur v roku 2021 a 5 eur 2022 je to jedno koľko stáli testy mám to písomne z ministerstva hospodárstva tiež som to riešila, ja som predpis naúčtovala 378/648 a zostatok testov k 31.12. som naúčtovala na 112 skoro som na to zabudla

    preplacanie ag testov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.