Zavrieť

Porady

Problem s bytom

Asi pred 3/4 rokom som kupil byt. Po čase som zistil že v byte je problem susedov nadomnou je počuť ako keby sú u mňa v byte. Čo robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Toto je vlastnosť bývania v byte.

    Riešením je byt predať a kúpiť rodinný dom niekde na samote.
    buchač Doplním :

    Toto je vlastnosť bytov, v ktorých si majitelia drbnú na zem umelú podlahu, to miestnosti si dajú minimum minimalistického nábytku...
    Samozrejme, že sa ten zvuk potom prenáša pomaly do celého baráku.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kúpiť si inde byt na najvyššom poschodí, aby si nemal nad sebou susedov. Ale zase možno budeš počuť susedov pod tebou.

    Ako jelalim napísal, v bytovkách je to bežné.
    Iceman69X Praveže aj pred tym som byval v byte a taky problem som nemal... Toto je počuť až extremne moc. Každe slovo je počuť ako keby sú u mňa doma. Tych bočnych až tak nepočuť. No proste katastrofa...
    pavol54 je dosť možné že menili podlahy a ušetrili, majstri nedali pod podlahovinu zvukovú izoláciu. plávajúca podlaha je tým typická

    besttracker je offline (nepripojený) besttracker

    besttracker
    jedna z varian je pouzit/nalepit na strop nieco s nazvom ,, Zvuková izolácia ,, :-) ucinky neviem posudit,niektore stoja 20 eur za meter2 ine 150 za m2... :-)

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    Ahoj,ak sa nedá so susedom dohodnúť na izolácii jeho podlahy pomôže odhlučnenie stropu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.