Zavrieť

Porady

Neviem ako mám nainštalovať Sims 4

Dobrý deň ja som si kúpila Sims 4 origin s Cd dala som tam cd 1 podľa návodu som všetko spravila ale keď som mala už 95% nainštalované ho pýtali to 2 cd dala som ho tam a otvoril sa mi súbor kde boli 3 položky a ja neviem čo mám robiť
misoft No neviem, ale pokiaľ to máš na 2x CD - 1.CD je inštalačné + časť dát, pokiaľ príde na koniec, vyzve na vloženie 2.CD a klepne sa na pokračovať, OK - nič sa z neho NEVYBERÁ, pretože je to POKRAČOVANIE 1.CD a OS (inštalačka) si PAMÄTÁ, kde skončila.
Za ďalšie - pokiaľ máš originál, stačí ti hru zaregistrovať na Origin (teraz EA), pridá sa do knižnice a stiahneš si ju ROVNO od nich - a to najnovšiu verziu.
Vôbec teda nemusíš tie 2 CD-čká použiť.

Pokiaľ sa ti to "otvorilo" - máš nastavené, aby sa po vložení do mechaniky otváral prieskumník - pokiaľ sa to zruší, potom len stačí na výzvu povoliť v pokračovaní.
radšej uvažuj o zaregistrovaní hry a stiahni si to rovno od nich.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Neviem ako mám nainštalovať Sims 4

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.