Zavrieť

Porady

Čo hovoríte na www.finreg.sk ?

Narazil som na túto stránku a zdá sa, že je to bezplatná alternatíva k finstatu a iným registrom, lebo tam majú aj veci, čo má finstat zablokované pre neplatiacich. Dá sa držať tých údajov ? Overujem si cez to nájomníkov a na rozdiel od iných stránok, je tam aj kopa nepodnikateľov. Píšu že čerpajú z dostupných verejných registrov ... Sú niekde takto zverejnené dlhy a konkurzy normálnych ľudí, keď to odtiaľ čerpajú ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    dlžníci na socialke, zdravotných poisťovniach sú verejne dostupné. Možno nie na jeden klik. Existuje aj register úpadcov, kde sú zverejnené konkurzy, existuje register uzávierok.

    Len ma šokuje, lebo sú tam zverejnené aj priznania k DPH po obdobiach. A to som doteraz netušila, že je k tomu niekde verejný zdroj

    mmch, mrkla som sa na 3 rôzne firmy, aj PO aj FO a údaje nie sú úplne správne. Respektíve aktuálne

    Čo hovoríte na www.finreg.sk ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.