Zavrieť

Porady

Výkresy

Prosím je to niekto z oblasti stavebníctva? Potrebujem poradiť ako sa na výkresoch označujú panely a jadro bytu z umakartu. Dcéra robí výkres a má to tam označiť.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    no pýtala som sa otca a umakart by mal byť určite užší ako panel, žiadna zvláštna značka, len v legende by malo byť popísané jadro, resp. kúpelka je z umakartu

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Vďaka Vladan. A nevieš prosím ťa či je umakart oficiálny názov, alebo to má nejaké iné meno?

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Nika
    Vďaka Vladan. A nevieš prosím ťa či je umakart oficiálny názov, alebo to má nejaké iné meno?
    no podľa mňa je to UMELOHMOTNÝ KARTÓN teraz nemám otca po ruke, ale ak zistím pravý preklad, dám vedieť

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    no nakoniec som sa mýlila, oficiálny názov umakartu je UMAKART. Je to normálne asi cudzie slovo.
    Pekné "kreslenie" :-)

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Až tak si sa zasa nemýlila. Nedalo mi to a okrem porady som hľadala po všetkých čertoch a nakoniec som v slovníku cudzích slov našla takúto definíciu: "UMAKART - druh vytvrdeného papiera pomocou syntetickej fenolformaldehydovej živice." Kým moje dieťa doštuduje budem odborník na všetko.
    Ešte raz ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.