Zavrieť

Porady

Predvolanie zamestnanca na súd

Ak je zamestnanec predvolaný na súd ako svedok, viem že postupujem pod§a § 136 ZP, aj čo som sa tu dočítala, teda poskytujem voľno bez náhrady mzdy, odhlasujem zo SP. ZP neriešim? Ale ak zamestnanec príde v ten deň do práce napr. na 2 hod, v tom prípade sa mu neprerušuje SP, či? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ZuzanaA Ďakujem a ešte tá ZP sa nerieši? Keď neodpracuje vôbec nič kvôli súdu?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ZuzanaA Tak je mi jasné, že dovolenka by bola naj riešenie ale zamestnanci majú svoju hlavu....
    tigy Ak má zamestnanec neplatené voľno, prerušuje sa SP aj ZP... možno si to ten zamestnanec rozmyslí, keď mu poviete, že bude musieť ísť do ZP a zaplatiť si poistné za ten deň/dni sám...
    ZuzanaA Práve to ZP mi vŕta v hlave, lebo všade sa píše len o prerušení SP ale logicky mi to vychádza, že určite sa musí prerušiť v tomto prípade aj ZP.
    tigy Presne tak... ale na rozdiel od SP, ZP si zamestnanec za tie dni prerušeného pistenia musí doplatiť sám ako samoplatiteľ
    ZuzanaA Ďakujem.
      zbaliť

    Predvolanie zamestnanca na súd

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.