Zavrieť

Porady

Poradíte atramentovú tlačiareň do 200 eur ?

Nemáte niekto tankovú atramentovú tlačiareň ?
Rád bych mal recenziu , prípadne upozoro ,na čo si dať pozor.
Hlavne nech to tlačí hneď a nerobí to rachot keď sa zobudí , lebo jednu takú mám.
Vďaka.
5 komentárov     zbaliť
Mila123 za mňa atramentovú tlačiareň už nikdy.......
ivka70 Take filtre ti ponuka akykolvek e-shop. Tak skus vyhladat.
Tiez by som na domace tlacienie atramentovu nechcela, lebo tym, ze sa na nej netlaci prvidelne ,naplne a hlavne hlavy zasychaju - to laserova tlciaren vydrzi oproti tomu veky ....
comodo tož aj to je názor. Ale chem i so skenerom a laserovka farebná so skenerom , to už nie je špás. Okrem toho farebné tonery tiež dosť drahé.
Mám laserovku čiernu. A do toho kupujem tie lacné tonery po 15 eur, Mám starú farebnú atramentovku Pixma kde su tri farby v jednom a to je na prd. A ked sa to spustí tak je to hlučné že aj kuna z povaly ujde.
ivka70 Je to na tebe, potom vyberaj skor podla ceny tonerov. Osobitne farby maju napr. tlacirne Epson.
Nandrolon Ak to chce napr. na fotky, tak atramentovej sa proste nevyhne. V prvom rade tu chýba najpodstatnejší údaj, čo sa bude tlačiť, v akom objeme a ako často.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sances je offline (nepripojený) sances

    sances
    Hp Ink tank 415, HP Smart tank 519 - tú som dokonca teraz kúpil vo výpredaji za 120€ s troma čiernymi a po jednom farebnom toneri.. hlavy stoja 20€ ak by trebalo, originál fľaštička atramentu do 8€..
    Naposledy upravil sances : 25.08.22 at 15:35

    Poradíte atramentovú tlačiareň do 200 eur ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.