Zavrieť

Porady

Ako zresetovať panasonic ? - nezvoní

Nejako sa mi podarilo na bezdrátovom telefóne Panasonic vypnúť zvuk reproduktora. Teda nezvoní , nepočuť tóny klávesov a nezvoní ani pri hľadacom signále so základne. Nestalo sa to nejakým nastavením menu , skôr stlačením nejakej špecialnej kombinácie klávesov , alebo pri páde. Iste je , že ak ma niekto volá tak nezvoní , ale je tam ikona s prečiarknutým zvončekom , teda asi to nebude závada. V návode takýto stav nenachádzam. Čo tomu môže byť ?
Chobot A návod nemáš?
Aký je to model telefónu?
comodo KX-TGA681FX. Mám návod , tam nenachádzam možnosť vypnúť repro. Nejde ani hlasitý odposluch.
To vyzerá , akoby po použití tlačidla Mute , ale také tam nie je. I keď teda mám zodraný popis klávesov , ani neviem čo tam všetko je :- ) Vyzerá to na nový.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Asi si vypol zvuk - dal si ho do "mute" režimu. Mohlo sa to stať tak, že si stlačil nastavenie hlasitosti a stišoval si ho. Posledná úroveň hlasitosti úplne vypne zvuky a vtedy sa objaví tá ikonka preškrtnutého reproduktoru.

    Nájdi nastavenie hlasitosti. U Panasonicov sa to zvyčajne nastavuje hlavným navigačným tlačítkom, u niektorých modelov na boku.



    Aj tu máš nejaké tipy:

    https://www.fixya.com/support/t27002...dsets_but_base
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    comodo VĎAKA za snahu. Zvuk mám naplno , ale je ticho.
    Chobot A už si skúšal resetnúť továrenské nastavenia?
    misoft https://www.prirucky.sk/panasonic/kx...u%C4%8Dka?p=18
    "Použití hlasitého odposlechu"
    comodo Našiel som diagnozu. Ten telefon mi zopar krat spadol. Uz raz tento problém bol. Tak teraz som s ním citlivo tresol o stôl , aby sa nerozletel. Ide to :- ) Nejaký kontak , čo nikto nenájde.
    Chobot Tak takéto riešenie problému asi v návodoch nenájdeš....
      zbaliť

    Ako zresetovať panasonic ? - nezvoní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.