Zavrieť

Porady

Ako sa mám zachovať keď som bol obvinený že som som niekomu odrel auto?

Stala sa mi takáto vec:dnes je utorok a dotyčný prišiel za mnou že som mu v piatok nabúral auto.Isty si nie je ale hľadá vinníka.podotykam že dnes je utorok čo robil od piatku že by si to celý víkend nevšimol.Ja nie som si vedomý že by som také niečo urobil.ani na mojom aute nie sú žiadne stopy.Dakujem
3 komentárov     zbaliť
veronikasad nabúral na parkovisku ?
Chobot To sa pýtaš vážne? A chceš aj nejakú odpoveď?
buchač - že dnes je utorok čo robil od piatku že by si to celý víkend nevšimol.
- Veď som si aj myslel že to nemusím riešiť ale ide mi o to aby si ten dotyčný nedovoľoval a trochu ho uzemnit
- Ja nie som si vedomý že by som také niečo urobil.ani na mojom aute nie sú žiadne stopy
====================
- Hm...takže ty každý deň (cez víkend) niekoľkokrát zbehneš na parkovisko a skontroluješ auto ?
- uvažoval si aj o takej možnosti, že majiteľ ide na blint a dúfa, že sa niekto prizná k tomu, čo nechtiac urobil ?
Takže o akom dovoľovaní je tu reč ? Ty by si konal inak, ak by poškodenie bolo väčšie a tým nákladnejšie na opravu ?
- svojho času si jedna ženská tiež nebola vedomá toho, že mi vzala blinker...a nebyť suseda, ktorý ju videl, tak by som si platil opravu sám. Na jej aute nebol ani ťuk.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Co by si chcel robit? Povies mu, ze ty si to nebol a nech hlada dalej.
    A mohol si kludne nevsimnut par dni, ze ma oskrete auto, nie vzdy vodic obieha cele auto dokola, aby zistil, ci nahodou niekto nieco neposkodil.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    rasto77747989 Veď som si aj myslel že to nemusím riešiť ale ide mi o to aby si ten dotyčný nedovoľoval a trochu ho uzemnit myslím to obrazne
    romana147 na porade ho neuzemníš
    ani sa to nenaučíš
    bud to v sebe máš
    alebo NEMÁŚ !
    misoft Jednoducho mu povedz, že ty o tom nič nevieš. A ak ťa chce obviňovať - kde má dôkazy. Ak by pokračoval ďalej (a máš guráž), tak mu odkáž, že budúca jeho "návšteva" bude považovaná ako obťažovanie a bude sa riešiť inde - s dôsledkami pre neho.
    jslancik najlepší sú tí, čo presne vedia, kedy pri ktorom obchode alebo kde im niekto ťukol auto, oškrel lak. lebo je úplne bežné pri každom nastupovaní do auta/detto pri odchode od auta kontrolovať, či niekde nie je tukanec, škrabanec a pod. to by musel byť iný maník...
      zbaliť

    Ako sa mám zachovať keď som bol obvinený že som som niekomu odrel auto?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.