Zavrieť

Porady

vybratie polypu

Dobry den mam naplanovanu operaciu vybratie polypu na maternici bojim sa narkozy ja viem ze je to maly zakrok ale pri poslednej operacii po prebudeni som sa nemohla nadychnut...a mam aj menzes..popvedali ze nevadi..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Poradaci za teba tento problém nevyriešia. Ak je operácia nevyhnutná, nezostáva ti nič iné len dôverovať lekárom, že pri tomto zákroku sa to nestane. Pred podaním narkózy treba upozorniť na problémy, ktoré sa v minulosti vyskytli
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Zdá sa mi,že sa nato aj pýtajú...či nebol v minulosti problém.... tiež som sa naposledy bála....ale potom ma ukľudnila jedna poradáčkaže už sú modernejšie narkózy ako keď ma naposledy "dusili"....
    buchač lujza.j (Dnes 09:55) Zdá sa mi,že sa nato aj pýtajú
    ==========================
    Dobrý anestéziológ sa na predoperačnom vyšetrení pýta na všetko možné.
    O celom pohovore ohľadom anestézie sa vyhotovuje záznam, ktorý pacient podpisuje.
    Pred samotnou operáciou si na sále anestéziológ overuje zápis...teda, mal by.
    veronikasad Len kde tých dobrých po 1.12. nájsť, keď väčšina z nich dala výpovede? U nás v pondelok otvorili v nemocnici nový urgent a polovica lekárov z neho je vo výpovednej dobe...
      zbaliť

    romana147 je offline (nepripojený) romana147

    romana147
    "po prebudeni som sa nemohla nadychnut"

    Ale nakoniec si sa predsa len NADýCHLA
    či ..... ? ? ???????????
    sloniatko ano nadychla...ale to vsetko okolo toho bolo strasne...neprajem nikomu...chcela som radu mozno dovod vysvetlenie rozumne a nie znevazovanie alebo podcenovanie situacie..asi odpoveda niekto kto nezazil...a budte rada
    romana147 NIEKTORí TO ZO SVOJHO VNúTRA BERú VážNE, iní nie,
    ,
    okrem svokry ležali na poJISovej izbe ešte 2,, zajtra mi odstránia arytmiu tak , že mi zastavia srdce a potom znovu naštartujú - - BOJÍM sa // neboj sa , mne to robili už 2krát , nič to nie je
    skúsenosť je NEPRENOSNÁ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.