Zavrieť

Porady

Cislovanie dokladov vo VRP

Ahojte poradaci. Od oktobra mam prvyraz virtualnu pokladnicu. Prosim potrebujem poradit, ci je toto ok, normalne. V oktobri sa vystavilo urcity pocet dokladov, na konci mesiaca som urobila vyber, aby tam nic nezostalo (po spravnosti). Ide o to, ze je novy mesiac november a prvy doklad mi opat ocislovalo ako pokladnicny doklad 0001
Takto je to spravne? Kazdy mesiac vzdy pd jednicky pojde? Dakujem za radu
kn-alka áno, tak, majú to tam aj napísané v príručke :P
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    https://www.financnasprava.sk/_img/p..._podnikate.pdf

    Strana 51:
    Všetky typy dokladov sú číslované vždy od začiatku mesiaca od čísla 1.

    Aspon zakladnu prirucku by sa zislo nastudovat.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    d4ny19 slušne som sa opýtala, netreba arogantne odpovedať
    ivka70 ktora cast je arogantna? upozornenie, ze ked s niecim robim, tak si k tomu nastudujem aspon prirucku? keby bola arogantna ,znelo by to uplne inak ...
    ano, je jednoducsie sa na kazdu blbost pytat na fore, ale inteligentny clovek si najskor zisti dostupne informacie, nez polozi otazku.
    inak, ma googli to bol druhy odkaz .....
    d4ny19 čítala som, čo som potrebovala vedieť, žial toto som tam prehliadla, tak som sa slušne opýtala, na to to forum služi, a kto nechce nech neodpovedá, to je najlahšie odpisať naštuduj si priručku.
    ivka70 dostala si slusnu odpoved, mohla si si usetrit poznamku o arogantnej odpovedi ..... dakujem by stacilo. Nebolo by treba tieto poznamky ...
      zbaliť

    Cislovanie dokladov vo VRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.