Zavrieť

Porady

športový klub OZ, platba členského

Deti sú členmi športového klubu - o.z., kde riadne platíme členské - v hotovosti predsedovi o.z., TRVÁ na hotovosti a nie na účet (len pre info, sú členmi aj iného športového klubu o.z. a tam v žiadnom prípade hotovosť nepríjmajú - platím na účet, to len pre info). Predseda si zmyslel , že od nového roka budeme platiť namiesto 300€ ročne 480€. Bez dôvodu, naklady sa mu nezvýšili žiadne - dokázané, za športovisko či energie neplatia ani 1 € . Môže to od nás rodičov žiadať - je to dosť veľké zvýšenie hlavne pre tých čo majú 2 a viac detí v danom klube. Čo môžeme my ako rodičia spraviť ked sme si 100% istí, že im sa náklady nijako nenavýšili? Členské ktoré vyberie v hotovosti od rodičov nevkladá v plnej sume na účet už roky. Vloži tak 1/3 až 1/2.
5 komentárov     zbaliť
veronikasad Dostávate potvrdenie o zaplatení členského v hotovosti?
liviag áno dostávame
veronikasad Potom nemáš čo riešiť, platba v hotovosti nie je zakazana
liviag ja viem, ale tie € nikde neuvádza, na účet tie peniaze nevkladá, ked tak vloží z 18000€ cca 4000€ ako členské
ivka70 moze aj do pokladne .... ty mas pristup k uctu ci k uctovnictvu OZ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Negoce je offline (nepripojený) Negoce

    Negoce
    stanovy o.z. by bolo dobre pozrieť , členské keďže o.z. nie je organizácia podnikajúca je možné platiť aj v hotovosti , každoročne sa musí konať výročná členská schôdza, členovia sa môžu zúčastniť (musia byť informovaní o jej konaní), stanovy o.z. je jedno z pravidiel (podmienok) na jej fungovanie, pozri si organizáciu tu- https://ives.minv.sk/rmno/
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    liviag neviem nájsť ten klub, mám ičo aj názov ale vypíše že nevyhovuje hľadaniam..
    Negoce pošli mi ičo do SS
    liviag nevieš mi prosím poslať tie stanovy? odpísala som ti, ale odpisala som sama sebe
      zbaliť

    športový klub OZ, platba členského

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.