Zavrieť

Porady

potvrdenie od lekára

Môžem uznať zamestnancovi potvrdenie z neštátneho zdravotníckeho zariadenia? (nie je tam ani meno lekára na pečiatke)
4 komentárov     zbaliť
ivka70 a kolko statnych zdravotnickych zariadeni este mame? ved vacsina ambulancii je dnes nestatnych
Ajdinka ide o to,že na pečiatke nie je žiadny kod lekára,meno, ešte mi také potvrdenie zamestnanci nedoniesli, tak som sa nad tým pozastavila
ivka70 Ale nie je to o tom, ze to nie je statne zariadenie
Preverit, ci dane zariadenie je v sieti zdravotnickych zariadeni si ale vies relativne jednoducho.
Chobot Čo je to za zdravotnícke zariadenie? Nemusí byť štátne. Hlavné, aby to bolo ZDRAVOTNÍCKE zariadenie. Dokonca nemusí mať ani zmluvu so zdravotnou poisťovňou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zakon hovori o vyšetreni alebo ošetreni zamestnanca v zdravotníckom zariadení,
    nespecifikuje formu vlastnictva zdravotnickeho zariadenia ani to, co ma ci nema byt na peciatke.
    Ak ide o zdravotnicke zariadenie, mozes to uznat.
    pavol54 ako sa pozná že ide o zdravotnícke zariadenie? pečiatka nie podmienkou, ale ičo asi áno. dokonca ani nemusí mať zmluvu zo zdravotnou poisťovňou. Mal som takú zubárku.
    ivka70 Nemusi mat zmluvu zo ZP, ale musi byt v zozname zdravotnickych zariadeni, ktory zverejnuje Ministerstvo zdravotnictva.

    potvrdenie od lekára

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.