Zavrieť

Porady

Nastavenie routra

Mam v izbe router na opticky internet. Je zapojeny a všetko funguje tak ako ma a cez WIFI teda bezdrôtovo. Ale ked pripojim LAN kabel tak WIFI už nefunguje v celom dome Da sa to nejak napravit aby LAN
11 komentárov     zbaliť
ivka70 aky je to router? kam pripajas LAN kabel?
explorers5220 router mam HUAWEI. kabel LAN pripajam do otvoru ktore su na ňom vzadu
ivka70 Keby si aspon napisal ,aky Huawei ...ale ma vzadu jednu sivu a 4 zlte sietove zasuvky? pchas to do tej zltej?
explorers5220 ano pcham to do žltej
ivka70 tak fakt musis poziet nastavenia, lebo ho resetnut do vyrobnych nastaveni ...
explorers5220 a co mam hladat v nastaveniach?
duves Tam sa neda čo pokaziť, v tom zapojení.
explorers5220 ale mne to nefunguje...ked sa pripojim kablovo tak ide ale len cez ten kabel ale WIFI nefunguje ale ked kabel odpojim tak Wifi funguje tak ako ma
Nandrolon Prihlás sa do routeru cez kábel a pozri jeho nastavenia.
explorers5220 a co mam tu pozret?
Nandrolon Všetky nastavenia, možno tam budeš mať niekde, že keď ide LAN, vyradí WIFI a opačne.
Ja som si takto upravil silu signálu na najslabšie, lebo fakt nepotrebujem chytať wifi 200m od domu. Okrem toho som si vypnul aj 5G, lebo teraz ho nepotrebujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.