Zavrieť

Porady

Ako pridať odkaz stránky na mobile?

Zdravím.

Mám telefón Motorola XT 2155-6 Type:3B3 ANDROID 11

Viete mi poradiť ako pridať odkaz nejakej obľúbenej www.stranky na plochu mobilu?

Malo by to fungovať tak, že ak v Google Chrome prehliadači otvorím stránku, potom kliknem v pravo hore na 3guličky a zobrazí sa mi viac možnosti nastavenia ,kde jedno z možnosti má byť PRIDAŤ NA PLOCHU, ale nedá sa to, neviem prečo?!
Ďakujem za rady
3 komentárov     zbaliť
duves Netuším, na motorole one vision funguje
kopretinka mám motorolu,a všimla som si,že pri niektorých stránkach tiež nemám túto možnosť,bola som to znova vyskúšať,napr.www.refresher sa mi dá dať na plochu,ale www.refreshernews sa mi
nedá.Podľa wilbyho odkazu som pochopila,či dobre,neviem,že ak ten web má apku,tak odkaz na plochu sa nedá dať.
printerscd Skúšal som aj cez refresher ale nedá sa....bol som v predajni v Orange aj v jedno súkromnom mobil shope ale nevedeli podľa mňa by sa malo neak dať nastaviť keď na modeli z pred 7 r. To išlo...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako pridať odkaz stránky na mobile?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.