Zavrieť

Porady

práca technika požiarnej ochrany a bezpečnostného technika

Je tu niekto, kto vykonáva tieto práce? Je to stresujúce povolanie? Budem rád, ak mi napíšete do správy, mal by som ďalšie otázky. Vďaka
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Na porade sa radi verejne, ak máš ďalšie otázky, dopln
2haveAwalk Chcel by som vedieť od niekoho, kto to robí, nakoľko je to stresujúca práca, či má človek pritom stále plnú hlavu, či je to rizikové z hľadiska nebezpečenstva a sankcií (či je vysoká pravdepodobnosť, že človek niečo poruší, zabudne, nevšimne si atď.)... Mám obe osvedčenia, no nemám v týchto prácach ten celkový prehľad aký má osoba s dostatočnou praxou. Občas nad tou prácou váham. Preto by som bol rád, ak by to niekto priblížil, ako je to v praxi.
buchač 2haveAwalk (Dnes 22:47) Chcel by som vedieť od niekoho,.. Mám obe osvedčenia, no nemám v týchto prácach ten celkový prehľad aký má osoba s dostatočnou praxou. Občas nad tou prácou váham. Preto by som bol rád, ak by to niekto priblížil, ako je to v praxi.
===================
To mi príde, ako keby si chcel priblížiť, že ako preplávať kanál LA Manche alebo vystúpiť na Everest...

Mal som papiere na revízneho technika tlakových nádob a zdvíhacích zariadení.
Čo myslíš, vysvetlil mi (okrem školenia) niekto, že čo a ako sa to má robiť.
A nevravím, že ak by som niečo opomenul a niekoho prigniavilo, tak smola.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Je to asi tak stresujúca práca, ako práca dopravného policajta. Úlohou dopravného policajta okrem iného je kontrolovať dodržiavanie dopravných predpisov vodičmi. Úlohou menovaných technikov je školiť a kontrolovať dodržiavanie predpisov a noriem v daných oblastiach v prevádzkarňach.
    2haveAwalk vďaka za odpoveď, obsah práce viem, akurát hľadám niekoho, kto to reálne robí.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    je to stresujúca práca rovnako ako každá iná. skrátka plánovací kalendár na opakujúce sa činnosti, mať spracovanú dokumentáciu a sledovať legislatívne zmeny. A hlavne mať oko na závady a nebezpečenstvá
    mari2x oko bezpečáka je najdôležitejšie

    práca technika požiarnej ochrany a bezpečnostného technika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.