Zavrieť

Porady

Výber stroja na pečenie oblátok Wafee alebo Magropom?

Zdravím, zháňam oblátkovač a neviem sa rozhodnúť medzi tými z Magropomu https://www.pekaceoblatok.sk/produkt...so-vzorom-ok7/ a od Wafee https://www.wafee.sk/produkt/wafee-umelec/
Má niekto skúsenosť s oboma? Vie ich porovnať? Wafee má až 10kg je to výhoda? a je slabší na Wattoch /750W/ a oválna alebo okrúhla platňa. Vopred ďakujem.
7 komentárov     zbaliť
bodliak 10 rokov pečiem okrúhle na platniach od www.magropom.sk/nase-vyrobky/depo/
haciko ďakujem za skúsenosť ako dlho trvá cca jedna oblátka? čím natierate platne? ja mám doma čistý včeli vosk na výrobu sviečok je takýto vosk na natierane platní vhodný?
bodliak Ano, včelí vosk (zabalený v plátne), tým rýchlo prebehnem platne raz za večer, keď mám pocit, že sa mi začínajú oplátky lepiť.
Dĺžka pečenia - záleží od receptu, ale cca 42 - 47 sekúnd.
Robím aj ploché, aj trubičky.
haciko Ďakujem ....Bola som osobne pozrieť na Wafee, teda je naozaj dosť ťažký ale aj tým pádom stabilný...má liatinové odolné platne. V septembri idem osobne kuknúť ten Magropom, ten má platne z hliníka preto je ľahší a jednoduchšie sa nastavuje hrúbka oblátok, tak sa potom zrejme rozhodnem.
MartinkaH ako ste sa nakoniec rozhodli? ja sa prave rozhodujem medzi tymi istymi dvoma akurat si nemam moznost ist stroje najprv pozriet a tak sa snazim najst na internete co najviac informacii.
haciko Bola som pozriet oba stroje a vybrala som si od pekaceoblatok.sk s uzatvaracim mechanizmom, ten je dolezity. Je lahsi, mensi, skladnejsi a termostat ma navrchu, Dala som si nastavit tensie oblatky a su teda naozaj tenucke. Som velmi spokojna.
MartinkaH bohuzial pekaceoblatok.sk ma technicke problemy a stanka im nefunguje a zastavili aj prijem objednavok. takze tam sa aktualne neda nic zistit. ale predpokladam, ze ked ste si dali nastavit hrubvku, ze sa inak doma prestavit potom neda?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    bohuzial pekaceoblatok.sk ma technicke problemy a stanka im nefunguje a zastavili aj prijem objednavok. takze tam sa aktualne neda nic zistit. ale predpokladam, ze ked ste si dali nastavit hrubvku, ze sa inak doma prestavit potom neda?

    Výber stroja na pečenie oblátok Wafee alebo Magropom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.