Zavrieť

Porady

Trpnutie noh. opuch prstov bolest pri chodzi slabosť v nohe

Mam problem čo sa týka chrbtice som po OP krcnej oblasti C tu je vsetkom ok Op dopadla vyborne v N Z do 3 mes zmizla všetka bolesť toho času som bez liekov Avsak po 14 mes. mam nenormalne trpnitie chodiliel vecer s opuchom priehlavkov na oboch chodidlach , absolvoval som uz všetky dodborne vysetrenia MR driek..stavcov atd vsetko ok bez utlaku na miechu lekari su v koncoch ma niekto taký to problem ..pekne dakujem za info Frantisek
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    choď súkromne k nejakému dobrému fyzioterapeutovi.Ja mám chrbticu v hroznom stave,myslela som si,že bolesti idú odtiaľ.On ma vyviedol z omylu,moje problémy sú zo skrátených šliach.Keďže nemáš ziadny útlak,tak to asi nebude od chrbtice....mne doktori nepomohli.
    mari2x tebe "skrátené", mne zas masér zo 2 razy vravel (ku krížom), "padnuté"

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    k všeobecnému, tieto roblémy môžu byť aj pri iných ochoreniach či nedostatku vitamínov a minerálov, nie len od chrbtice

    Trpnutie noh. opuch prstov bolest pri chodzi slabosť v nohe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.