Zavrieť

Porady

Pôvod peňazí

Internetová stávková kancelária žiada tipujúcich, aby jej uviedli pôvod peňazí, za ktoré tipujúci tipuje a hrá. Má na to právo? Vraj jej túto povinnosť ukladá štát. Má na to tiež právo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    áno,
    prevádzkovateľ hazardnej hry je povinnou osobou podľa zákona ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a o ochrane pred financovaním terorizmu, rovnako ako banka, pošta, exekútor, advokát, notár, účtovník, ...
    Naposledy upravil avalik : 13.08.23 at 13:44
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mária27 https://www.slov-lex.sk/pravne-predp...8/297/20230601
    buchač Osobne by som rád vidieť, kto a ako skontroluje hráčov v tých všeliakých "kasínach", kde sa hraje na automatoch.
    robo197 Na to musím reagovat... Ma raz napadlo, podám Tipos,online....mal som sen, neviem...registrácia, atd.Len som sa sekol naskenujte OP. ..naskenoval som,ale som zakryl osobné údaje ako seriove číslo,rodné číslo,však na čo im je, vidia že nemám skoro 17 rokov.
    Odmietali registráciu.Tak som im napísal,na pošte sa nemusím preukázat s OP,nestačí meno,z OP? je tam fotka, dátun narodenia...že nie.Takže vraj to môže bit ukradnuté OP, no hovorím dakujem, ja údaje nedám...
    Tak som ten den,ani doteraz online nepodal,ani na pošte tipos.Ani nič. Skoro si zarobili.
    buchač Upresním predchádzajúci komentár.

    buchač (Dnes 16:32) Osobne by som rád vidieť, kto a ako skontroluje hráčov v tých všeliakých "kasínach" (NIE internetových), kde sa hraje na automatoch.
    marleau to je len zámienka na kontrolu plebsu
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.