Zavrieť

Porady

Susedsky problem

Moja suseda je veľmi klebetna a všetko chce o každom vedieť.Ja chcem mať iba pokoj ,a nič s ňou nechcem riešiť.Ona to však neakceptuje,stále niečo rieši na moju adresu.
veronikasad Ďakujeme za info
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky jslancik
nerieš, ignoruj. bav sa s ňou iba v najnutnejších prípadoch. ale zas ju neuraz, ak budeš niekedy niečo potrebovať. a čo ťa po tom, čo ona rieši. susedia majú na ňu svoj názor určite.
Marialujza Dom bude tichý ..z mojej strany toľko.
Čo sa týka ostatných problémov,kamarátky určite nebudeme,kto chce aby mu
každý videl do hrnca.

Martuk je offline (nepripojený) Martuk

omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
daj jej po hube a mas pokoj, alebo sa na nu vykasli a neries to, alebo ju zacni aj ty ohovarat, alebo jej robit nejak inak na priek.
Marialujza Začalo to až keď si mladý doviedol ženu z mesta .Tá proste ma blbé reči,čo robíme,a ako vyzeráme.Ako majú vyzerať 60 nici oproti 30 nikom?Ja som asi na hlavu,je to taká krava nebeská,podľa všetkého má maturitu a nič viac/študovala zrejme právo a nedostudovala/pretože tak sa žiadna právnická osoba nechova..svojmu decku povedala maly k..
..

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
To nie je susedský problém, to je problém tej SUSEDY! Ignorovať! Pokiaľ si s ostatnými OK - tí ostatní aj sami pochopia, čo je zač tá "oná"!

Aj podo mnou bývajú susedia, ktorým vadí všetko. Keď boli deti malé - búchanie, keď syn zaparkoval auto, sused z okna bliakal, aby zaparkoval inde, lebo je to "jeho" miesto, kde stále parkuje - syn mu odkázal, že má vedľa aj iné miesta a takto bol označený za sprostého chuligána. Nato sused do mňa skočil, aby som si so synom "urobil poriadok" - výsledok? Poslali sme ho do ****. Potom mu začalo vadiť, že na dcéru som mal zľavy na TKO (študovala mimo miesta TP aj mimo republiky). A nakoniec mu nedávno vadilo, že ku mne prichádza priveľa ľudí (dcéra sa vydala a pred tým je často zhon). A to na jeho "muške" nie som sám - jemu vadí asi 75% majiteľov bytov vo vchode. Takže nastúpila tvrdá ignorácia - ako keby pre nás neexistovali.

marleau je offline (nepripojený) marleau

marleau
treba jej podsunúť takú lož, ktorá bude na druhý de) vyvrátená a ona ostane na smiech, prípadne si to s ňou prebrať
Marialujza Ďakujem všetkým za odpovede.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.