Zavrieť

Porady

Vykonavanie funkcie mimo mojej pracovnej role

Vo firme coskoro koncim a v pracovnej zmluve mam danu konkretnu rolu. Tuto cinnost aj normalne vykonavam. Su dni, ked je vsak menej roboty a chcu mi dat robit uplne inu cinnost, ktoru nemam v pracovnej zmluve, ale potrebuju v teame s tym pomoct, kedze tam je roboty viac.

Tvrdia, ze ma rychlo zaucia, ja vsak mam v zmluve inu rolu ako tuto co mi chcu nanutit docasne. Mozem to odmietnut, kedze je to v rozpore s mojou pracovnou naplnou?
veronikasad Akú pracovnú pozíciu más v pracovnej zmluve a aku prácu ti ponúkajú? Kedy ti končí výpovedná doba?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    icequeen no oni praveze nechcu zmenit zmluvu ani poziciu, len chcu odo mna, aby som vykonavala inu cinnost, no PZ aj moja rola zostane zachovana povodna. Lebo aktualne pre moju rolu nemaju robotu, hoci zajtra/pozajtra uz sa to zmeni a roboty bude dost

    Vykonavanie funkcie mimo mojej pracovnej role

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.