Zavrieť

Porady

Mandátna zmluva a výplatņá páska

Pekný večer.Prosim Vás vedel by mi niekto poradiť ak konateľ má mandátnu zmluvu poberá odmenu konateľa či vo výplatnej páske sa má zadať aj počet hodín.Mám nový mzdový program a pri zadaní všetkých údajov mi tam dalo počet hodín za mesiac a v starom programe mi to takto nerobilo a dnes mi to ani u poradcu podnikateľa mzdové centrum nevedeli dať odpoveď.Veľmi pekne ďakujem za radu.Evinka
Negoce záleží ako máte v zmluve nastanovené odmeňovanie .....je možné sledovať aj počet hodín, je možné uhrádzať aj mesačnou či hodinovou mzdou, ale i napr. mesačným paušálom........
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak má v zmluve mesačnú odmenu, tak zadáte mesačnú odmenu konateľa - nie je to zamestnanec, nesledujú sa odpracované hodiny,
    pozrite do helpu v programe alebo kontaktujte podporu programu ako zadať odmenu konateľa
    a keďže to nie je odmena podľa zákonníka práce, tak sa nevyžaduje ani vystavenie "výplatnej pásky"
    Negoce Avalik, ak takýto kkonateľ má priznané stravné ako sa určí počet odpracovaných hodím za deň? vykazovanie hodím nie je zakázané, ale je možné........zadávala som otázku do Draka niekedy v 8/2023, dostala som odpoveď.....
    avalik no určí si to konateľ sám, nie je zamestnanec podľa ZP a teda sa naňho nevzťahuje evidencia práce, ale na účely oprávnenosti daňového výdavku, by si mal viesť evidenciu (napr.excel, ale kľudne aj na hajzlovom paieri ručne ), že mu vznikol nárok - do mzdového systému by sa mal dať zadať nárok na FPS aj bez evidencie dochádzkyv SW, aj záloha, aj vrátenie zálohy (v Humanete to tak funguje)
    ... a samozrejme firma musí mať aspoň jedného iného zamestnanca na PZ aby mohol byť internou smernicou rozšírený okruh osôb, ktorým sa poskytuje stravovanie.

    Mandátna zmluva a výplatņá páska

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.