Zavrieť

Porady

Dohoda a pracovný cas

Ahojte, už je to asi tými vianocami, ale som sa nejako zamotala. DoPČ od 15/11 môže mať maximálne odpracovaných 22h, alebo aj ked začatý týždeň, v stredu počítam celý týždeň že môže odpracovať 10h? Čize v tomto prípade 30h je Max? Doteraz sme to počítali ako priemer tj na 1den=2h. Len teraz sa nám menu u niektorých dohodári situácia. Dakujem
6 komentárov     zbaliť
ivka70 Tyzden nemusi zacinat pondelkom, je to len 7 po sebe nasledujucich dni, takze si mozes prisposobit pocitanie.
Negoce ak dobre počítam môže taký dohodár odpracovať 30 hodín za 11/2023
ivka70 Ak stanovite tyzden od stvrtka do stredy, vyslo by to aj 40 hodin, to je maximum, pricom 10 hodin by musel odpracovat 15.11. a 10.hodin 30.11.
Negoce 40 hodín? ako si to počítala? 15 a 16.11. + 23.11 a 30.11 ?
ivka70 Pisem, ze tyzden zacina vo stvrtok.
Klaraxx Ďakujem, aha čiže ja si môžem určiť kedy mi začína pracovný týždeň - musíme to mať niekde v smernici? Alebo si to len tak ja môžem u jednotlivých Z-cov upraviť aby mi to sedelo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Dohoda a pracovný cas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.