Zavrieť

Porady

King gym

Zdravím,
máte niekto skúsenosti s týmto strojom? Potrebujem zhodiť a spevniť hornú časť tela a hlavne bruško.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    osobne mam skusenost, ze hlavne potrebujes pevnu volu a pravidelnost cvicenia. naradia a cvicebnych strojov a fit loptu a ciniek mam doma dost. bohuzial mam malo pohonnych hmot na nastartovanie mojej pevnej vole. ale snad sa mi to uz teraz podari cize moj nazor: na stroji nezalezi.

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Tak, ako píše Tinka, ja mám doma hotovú telocvičňu, ale snahu žiadnu, takže sú to pre mňa pomerne drahé a nepekné bytové doplnky.

    Ada188 je offline (nepripojený) Ada188

    Ada188
    hmm tak to ste ma velmi nepotesili... momentalne som tak spravne nastartovana, no predpokladam, ze ma to nadsenie coskoro prejde a po tychto riadkoch a vasich skusenostiach to asi vzdam....
    Do posilky a na aerobic velmi chut chodit nemam a hlavne ked bude zima, tak som si myslela, ze bude rozumnejsie zadovazit si nejaky stroj domov...

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    Ada188
    hmm tak to ste ma velmi nepotesili... momentalne som tak spravne nastartovana, no predpokladam, ze ma to nadsenie coskoro prejde a po tychto riadkoch a vasich skusenostiach to asi vzdam....
    Do posilky a na aerobic velmi chut chodit nemam a hlavne ked bude zima, tak som si myslela, ze bude rozumnejsie zadovazit si nejaky stroj domov...
    oooo tak to som vazne nechcela takto ta odradit
    na posilku a aerobic chut nemam ani ja. plavat ideme raz za 3 tyzdne, a este ma bavi squash vo dvojici.
    ak Ti smiem poradit - este si skus zohnat nejaku cvicebnu kazetu. pri tej sa mi totiz dari zotrvat najviac. nestoji ma to nic (iba spominanu pevnu volu)
    Pri pevnej voli mi pomaha urobit si este denny rezim - nacisto taky, ako sme mavali v skole. a striktne don zahrnut i tu hodinu - dve hodiny cvicenia tyzdenne. takto cvicievam ja, kolegyni staci 15 min. denne.
    takze - ak chces - kludne si king gym kup, ale skor ci neskor budes mat doma o jednu haraburdu navyse.
    a este jedna rada, na ktoru myslim kazdy rok. ak chcete vyzerat v plavkach dobre, je fajn, ak na leto zacnete mysliet uz v oktobri.
    tak vela stastia a hlavne pevnej vole.
    baby, musime sa podporovat

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Máte niekto Gyng gym? Včera som si ho kúpila, synovia mi ho zložili a po dôkladnom preštudovaní návodu som zistila, že pri popise rôznych cvikov je napísané viď obrázok na strane a strana nie je. Čiže nemám obrázky. Ak niekto máte, poskytnete?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.