Zavrieť

Porady

Zkladne imanie firmy - mozem po zalozeni previest peniaze z mojho sukromneho uctu na firemny pod zamienkou ze je to cast zakladneho imania?

Ahojte, prosim o radu;

Pri zalozeni firmy som uviedol ze ZI je v cashi. Moja otazka je ze ci po zalozeni firmy je mozne nejaky ten cash z tohto zakladneho imania previest na firmeny ucet dajme tomu 1000 eur. Ako by som toto vydokladoval a mozem si to previest z mojho osobneho uctu priamo na firemny? (Potrebujem nieco zaplatit)

Chcem si len byt isty ze nespravim nejaku volovinu.
Naposledy upravil OtazkySRO : 12.02.24 at 16:53 Dôvod: Zrozumitelnejsia otazka
3 komentárov     zbaliť
kn-alka však keď si zložil v cash, tak máš v pokladni sro, z pokladne sro vložíš v hotovosti na účet sro a bude to v poriadku
Negoce urob prevod z P na B.Ú.....ak to urobíš zo svojho osobného účtu na účet sro musí to byť výpomoc? pôžička? niečo také......
OtazkySRO Dakujem, presne sa mi jednalo o to ci to mozem z osobne B.U. previezt ale asi to teda pojdem radsej vlozit cash.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zkladne imanie firmy - mozem po zalozeni previest peniaze z mojho sukromneho uctu na firemny pod zamienkou ze je to cast zakladneho imania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.