Zavrieť

Porady

Do koľkých dní treba doručiť dohodu na úrad práce?

Prajem pekný deň. Som vedená na úrade práce ako uchádzač o zamestnanie a dostávam aj podporu v nezamestnanosti. Chcela by som sa opýtať do koľkých dní od podpisu dohody ju treba doručiť na úrad práce?
9 komentárov     zbaliť
kn-alka google nefunguje?
Ajuš71 ?
kn-alka ak by si zadala tvoj názov otázky do google - do 3 sekúnd ti odpovie
Ajuš71 Ďakujem Vám veľmi pekne za ochotu, snahu a chuť odpovedať na moju otázku. Prajem pekný zvyšok dňa.
veronikasad Kedy máš nastúpiť do práce?
Ajuš71 11.3.2024 ... dnes som bola zaniesť prefotený OP a majú to pripraviť. Zavolajú keď to budú mať pripravené.
veronikasad Skôr než nastúpia do práce, pošli aspoň mailom, ak máš kontakt na svoju referentka, dohodu na úrad práce. Inak ta vyradia z evidencie. Dohoda môže trvať len 40 kal.dni, aj keď nebudeš každý deň pracovať...
Ajuš71 Ďakujem
veronikasad Obmedzená je aj mesačná výška príjmu, Max. do výšky aktuálneho životného minima...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Uchádzač o zamestnanie je povinný predložiť úradu kópiu dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru najneskôr deň pred začatím plynutia doby, na ktorú sa táto dohoda uzatvorila.

    Do koľkých dní treba doručiť dohodu na úrad práce?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.