Zavrieť

Porady

DoVP - odhlásenie

Prosím súrne, čo mám robiť , prihlásila som zamestnanca na DoVP dňa 10.11.2006 cez RLFO, a keďže som mala dovolenku a prišla som dnes do práce zistila som, že dotyčný neodpracoval nič, pomôžte mi niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nutricia je offline (nepripojený) Nutricia

    Nutricia
    Podla mna sa nič nedeje,zisti či vobec tá dohoda je platná a odnes ešte jeden RLFO a na nom zaškrtni zrušenie prihlásenia a v druhom chlieviku dohoda.

    sysula je offline (nepripojený) sysula

    sysula
    sonička
    Prosím súrne, čo mám robiť , prihlásila som zamestnanca na DoVP dňa 10.11.2006 cez RLFO, a keďže som mala dovolenku a prišla som dnes do práce zistila som, že dotyčný neodpracoval nič, pomôžte mi niekto?
    Nie 11.10.?
    Na tom istom tlacive ho aj odhlas zo SP.A v mesacnom vykaze mu uvedies nulu.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    sonička
    Prosím súrne, čo mám robiť , prihlásila som zamestnanca na DoVP dňa 10.11.2006 cez RLFO, a keďže som mala dovolenku a prišla som dnes do práce zistila som, že dotyčný neodpracoval nič, pomôžte mi niekto?
    Zrušíš pôvodnú prihlášku do SP.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.