Zavrieť

Porady

Infarkt

Dňa 5. oktobra som mal silný infarkt miokardu. Mám nárok na prípadnú kúpeľnú liečbu a kde o ňu požiadať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Na liečbu je potrebné sa opýtať lekára, ktorý naordinuje liečbu. Tu je porada, ktorá sa týka ekonomických problémov a liečbou až na výnimky nemáme skúsenosti. Mohli by sme zle poradiť.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    pokiaľ viem, nárok máš. Pre srdciarov Brusno.
    Aj kúpele Sliač.

    martonjaro je offline (nepripojený) martonjaro

    martonjaro
    Ahojte. Myslel som si, že tu dostanem neakú fundovanú odpoveď od nejakého odborníka. Som sklamaný.

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    Myslím že si pletiete dojmy s pojmami. Dve predchádzajúce odpovede vás predsa nasmerovali odhliadnúc od toho, že ozaj je tu ekonom.porada.

    zelenay je offline (nepripojený) zelenay

    zelenay
    Ahoj, nárok na kúpeľnú liečbu si uplatni vo svojej zdravotnej poisťovni tým, že jej predložíš príslušným lekárom vyplnené tlačivo "Návrh na kúpeľnú starostlivosť".
    Do šiestich mesiacov máš nárok na tzv. "x-ku", čo je pre pacienta-poistenca najmenej nákladný spôsob.
    Príslušným lekárom na vyplnenie tlačiva je lekár predovšetkým toho zdravotníckeho zariadenia (nemocnice), ke Ťa pre ochorenie infartkom myokradu prijali a liečili, ale môže byť asi aj iný kardiológ či internista, Tvoj "obvodný" lekár má o tom predpis.
    Príjemnú liečbu.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    martonjaro
    Ahojte. Myslel som si, že tu dostanem neakú fundovanú odpoveď od nejakého odborníka. Som sklamaný.
    ja som tiez sklamany ze mi v autoservise neporadili so zubnou protezou, kam to ten svet speje co?

    martonjaro je offline (nepripojený) martonjaro

    martonjaro
    duficek
    ja som tiez sklamany ze mi v autoservise neporadili so zubnou protezou, kam to ten svet speje co?
    Mrzí ma, že som sa obrátil o pomoc na stránky PORADA. Neviem načo je tam kolonka Zdravie, ak je to ekonomický portál. Ospravedlüjem sa, že som tu zavítal. Sbohom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.