Zavrieť

Porady

Rozpoctova a prispevkova organizacia..

Prosim vas, mohol by mi niekto obsirnejsie vysvetlit, co znamena rozpoctova a prispevkova organizacia? alebo ma aspon niekde odkazat? google mi toho vela nezobrazuje.. Dakujem velmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Príspevková organizácia je nezisková organizácia, ktorej hlavným zdrojom príjmov sú členské príspevky jej členov, granty, dotácie, príspevky ..... Rozpočtová organizácia je svojimi príjmami napojená priamo na štátny rozpočet.

    JAM3SoN je offline (nepripojený) JAM3SoN

    JAM3SoN
    Dakujem, potreboval by som urobit referat na jedno, alebo na druhe. Prosim, nedalo by sa to nejako spravit? aspon odkaz, pac googlim uz pol hodinu a nie a nie dat spravne keywordy...

    Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

    obyvateľ SR Milan Benka
    skús : príspevkové organizácie
    rozpočtové organizácie

    vyhodilo mi to kopu odkazov, tak študuj a píš.

    JAM3SoN je offline (nepripojený) JAM3SoN

    JAM3SoN
    jo, mne tiez, tie keywordy som skusal ako prve, ale su tam same vyrocne spravy, pdf subory a podobne.. proste, google 0 bodov. kto mi pomoze, mozem mu urobit protisluzbu. xHTML, CSS, PHP, MySQL, SEO, Copywriting. toto ako-tak zvladam, rad s tym pomozem...
    Naposledy upravil JAM3SoN : 03.11.06 at 12:27

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    Problematika rozpočtoviek je rozoberaná v téme IBEU. Možno tam najdeš aj to čo hľadáš.

    Pekný deň

    Rozpoctova a prispevkova organizacia..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.