Zavrieť

Porady

Kurzy PC pre dôchodcov

Moja švagriná, ktorá má už 78 rokov, počula včera (aspon si myslím, že včera) v STV, že existujú kurzy pre ďalšie vzdelávanie pre prácu na PC pre dôchodcov, ktoré podľa toho ako rozumela, robí STU v Bratislave. Požiadala ma, aby som o tom niečo zistila a ja, aj keď hľadám dnes od rána na nete, nič neviem o tom nájsť.
Prosím, neviete niečo o tom? Ona by chcela začať chodiť, je to ozaj šikovná žena, aj bez kurzu už urobila na PC preklad knihy do AJ. Ale ja som musela po nej všetko upravovať . A predpokladám, nechce ma už viac zaťažovať, tak by sa rada učila u "odborníkov"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    To áno, ale ona počula niečo o kurzoch, ktoré netrvajú roky. Ale už sa asi vzdala, lebo ani telefonicky sa nič nevie dopátrať. Ďakujem.

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    bea
    To áno, ale ona počula niečo o kurzoch, ktoré netrvajú roky. Ale už sa asi vzdala, lebo ani telefonicky sa nič nevie dopátrať. Ďakujem.
    Pokial viem, tak na stranke
    http://www.infovek.sk/

    http://www.infovek.sk/skolenia/index.html
    bol vedeny aj kurz na PC pre starsich ludi, dokonca kamarat na zakladnej skole robil toto skolenie pre dochodcov. Trval zhruba tyzden alebo dva. Prebrali zaklady office word, excel a ako som pocula, boli vsetci moc sikovni.
    Naposledy upravil camelfly : 07.11.06 at 16:23

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    bea
    Moja švagriná, ktorá má už 78 rokov, počula včera (aspon si myslím, že včera) v STV, že existujú kurzy pre ďalšie vzdelávanie pre prácu na PC pre dôchodcov, ktoré podľa toho ako rozumela, robí STU v Bratislave. Požiadala ma, aby som o tom niečo zistila a ja, aj keď hľadám dnes od rána na nete, nič neviem o tom nájsť.
    Prosím, neviete niečo o tom? Ona by chcela začať chodiť, je to ozaj šikovná žena, aj bez kurzu už urobila na PC preklad knihy do AJ. Ale ja som musela po nej všetko upravovať . A predpokladám, nechce ma už viac zaťažovať, tak by sa rada učila u "odborníkov"
    Práve dnes som videl v električke reklamný leták na túto akciu. Bližšie informácie dostaneš na t.č.: 02/57294456. Organizuje to STU na Vazovovej, oproti gymnáziu, kurzy sú v pondelok a utorok. Je to určené pre ženy od 45 rokov a premužov od 50 rokov. Každý prvý pondelok je ukážkový kurz zadarmo. Bol tam aj e-mail: www.stuba.sk. Bolo tam aj číslo miestnosti, ale to som si už nezapamätal, tuším 306.

    Už som našiel aj bližšie info:

    http://www.stuba.sk/buxus/generate_p...p?page_id=2039
    Naposledy upravil Chobot : 08.11.06 at 08:11

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Srdečná vďaka za informácie .
    Ale stalo sa, čo sa nemalo stať a medzitým je už moja švagriná v nemocnici. Takže vyriešené zatiaľ.

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    bea
    Moja švagriná, ktorá má už 78 rokov, počula včera (aspon si myslím, že včera) v STV, že existujú kurzy pre ďalšie vzdelávanie pre prácu na PC pre dôchodcov, ktoré podľa toho ako rozumela, robí STU v Bratislave. Požiadala ma, aby som o tom niečo zistila a ja, aj keď hľadám dnes od rána na nete, nič neviem o tom nájsť.
    Prosím, neviete niečo o tom? Ona by chcela začať chodiť, je to ozaj šikovná žena, aj bez kurzu už urobila na PC preklad knihy do AJ. Ale ja som musela po nej všetko upravovať . A predpokladám, nechce ma už viac zaťažovať, tak by sa rada učila u "odborníkov"
    A čo tak keby si ju to naučila? Zisti čo všetko chce robiť a nejaké základy ju nauč a pekne pomaly, keď už bude doma. Možno, že sa aj rýchlejšie uzdraví.

    Kurzy PC pre dôchodcov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.