Zavrieť

Porady

Pripísaná súma na účet

Prišla mi na účet suma z účtu 7000182387/8180.
Neviete mi poradiť aký to je účet? Nie je to ani kde odvádzam sociálne, zdravotné, daň, cestná daň.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    nemáš v profile, odkiaľ si...v rôznych kútoch Slovenska pracujeme s rôznymi číslami účtov, takže tebou uvádzaný nie každý z nás spozná

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    ...ešte by možno pomohlo keby si udal Variabilný a konštantný symbol konkrétnej platby. Bolo to IČO??? Veľa sa môže zistiť aj zo sumy - napr. aká inštitúcia "má dôvod" poslať mi väčšiu sumu...ale to ber iba ako návod...

    ...pozerala som na www.pokladnica.sk či niekde nie je zverejnené takéto číslo, ale nie... Takže ja by som sa odrazila od tých symbolov, keď tam bude DIČ treba ísť na www.drsr.sk a tam hľadať čísla pre všetky dane...platné pre TN. Pokiaľ tam bude IČO, tak to môže byť čokoľvek - ja IČO dávam napríklad pri odvodoch...

    ...síce som Ti nepomohla...ale snažila som sa.

    jež je offline (nepripojený) jež

    jež
    ďakujem. Ešte raz to popozerám. Je to len mala sumička a to 280,- Sk ale aj tak ma to zaujíma. A potom neviem kde to zaučtovať keď to nenájdem.

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Skús ešte zistiť v banke, alebo im oznám, že máš pravdepodobne mylnú platbu, ktorú nevieš identifikovať, nech Ti s tým pomôžu.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Napadlo ma, ci to nemoze byt preplatok z rocneho zuctovania ZP. Ale to je asi blbost. Asi nebudu mat ine cislo uctu na preplatky a nedoplatky.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Nedal si náhodou úhradu na chybné číslo účtu a platba sa Ti vrátila? Nesedí mi s č.ú. konštantný symbol. DÚ zvyknú mať č.ú. začínajúce 70000(4 nuly), poisťovne 7000(3 nuly). Ani u jednej inštitúcie sa nepoužíva KS 0308. ŠS mi pripomína reg. číslo zamestnávateľa(VS) zo Spol. zdr. poisťovne.

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    ...súhlasím s Marínou, ten konštantný symbol mi nesedí... A musím povedať, že mne sa raz tiež takto vrátila platba... V banke mi zle nahodili z prevodného príkazu kód banky. Ja som posielala do banky 8100, v banke odpísali číslo účtu, ale kód banky natipovali 8180. Stáva sa...aj keď zlizne si to vždy účtovník... Takže skontroluj ešte toto...

    jež je offline (nepripojený) jež

    jež
    Dnes mi prišlo avizo na sumu ktorá bola pripísaná na náš účet.
    Je to preplatok z RZ.
    V tejto firme som nerobila ročné zúčtovanie, len som dávala potvrdenie pracovníkovi a on si robil zúčtovanie sám. Čísla ktoré boli na úhrade mi nehovoili nič .

    mmia je offline (nepripojený) mmia

    mmia
    ahoj Jež, prosim ta z ktorej zdravotnej poistovne to je?
    nam tiez prisli na ucet peniaze z tohto účtu...
    dakujem

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    zistil niekto, čo je to za č.účtu? 7000182387/8180. v texte na výpise je napísané, že UCEN.FIN.HLAV.VSZP. teraz som si pozrela všetky č.účtov Všzp (http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid=173) a neni to ani jedno z nich

    ks je 3558
    ss 1235682707
    vs 1301411292
    uuuuplne divne...

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Podľa všetkého je to číslo VšZP, lebo keď si dáš do googlu to číslo, tak vyhodí viac zmlúv a pod. kde je uvedené toto číslo účtu pri VšZP.
    Napr. http://www.zmluvy.gov.sk/data/att/104373_dokument.pdf

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    len nechápem na čo konkrétne majú zriadený účet, keďže na neho sa neodvádza poistné.... absolútne neviem k ničomu priradiť preplatok z tohoto účtu

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Možno Ti príde tiež ešte avízo, ako písal v tejto téme pred rokmi Jež. A potom, keď nečakáš žiaden preplatok, nič iné asi nezostáva, len obrátiť sa na ZP, aby vysvetlila, aký je to preplatok

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    bea Pozri príspevok
    Možno Ti príde tiež ešte avízo, ako písal v tejto téme pred rokmi Jež. A potom, keď nečakáš žiaden preplatok, nič iné asi nezostáva, len obrátiť sa na ZP, aby vysvetlila, aký je to preplatok
    no konečne som sa dovolala do Všzp. vraj v tomto čase posielali preplatky. všetko to ide z účtu zriadeného v BA...

    povedali mi, že oni už nevedia čo konkrétne to je a že v pc sa je to nedá pozrieť :-( ale že rozposielali výzvy a tam to bude rozpísané.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Vždy lepšie dostať peniaze, ako keby ste mali platiť Ale keď ste s ničím nepočítali, tak kto vie ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.