Zavrieť

Porady

Ako pribrať

Zdravím všetkých, možno mám trochu čudnú otázku, ale nevie mi niekto poradiť, ako sa dá pribrať? Hoci sa odpoveď zdá jasná, že stačí veľa jesť, ale môj problém spočíva práve v tom, že ja sa ráno naraňajkujem a potom až večerám okolo piatej hodiny. Môj žalúdok jednuducho nemá pocit hladu. Štve má to hlavne kvôli tomu, že zisťujem, že sú mi už niektoré vecí veľké a začínam si pripadať ako vychrlá. ďakujem vopred za radu - vitamíny mi zatiaľ nepomáhajú.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Aj keď väčšina má opačný problém, ten tvoj sa tu už neraz rozoberal a škoda zažínať novú tému. ako pribrať

    toria je offline (nepripojený) toria

    toria
    Skús aj bezlepkové potraviny, z nich moja dcérka celkom dobre priberala. Sú aj rôzne kreóny ktoré ti lepšie zabezpečujú trávenie. Možností je veľa, ale ťažko sa dajú aplikovať. Poznám to s pohľadu matky dieťatka, ktoré vôbec nepriberá ba čo viac stále chudne!

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    velmi dobré je jablko od ktorého dobre vytrávi.Môjmu synovi som davala bérešové kvapky dajú sa bežne dostať v lekárni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.