Zavrieť

Porady

BRIGÁDA-ČO VARIŤ

Zajtra a v sobotu ma čaká brigáda - štyria-piati fešáci na prerábanie komínu - poraďte čo im navariť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Určite niečo sýte.
    Polievka - guláš a druhé je na tebe, ako veľmi sa ti chce s tým zaoberať. Segra stavia dom, takže ona má už problémy vymýšľať, aby sa to neopakovalo. Robila hádam všetko, perkelt z kuraťa, z bravčového, vyprážané mäso, grilované kura (najjednoduchšie), proste hocičo, čo je sýte.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Nieee! Myslím, že netreba riskovať, ak prídu cudzí chlapi a viacerí vymýšľaním niečoho špecialneho. Čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. Mňa by kľudne napadlo tie grilované kuratá (pre 5-tich chlapov pre istotu aspoň 3 ). Alebo francúzske zemiaky,aj to je dosť sýte.

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    niečo, k čomu sa dajú daľ knedle, je to sýte a majstrov to vždy poteší (aj mňa).

    dana

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    BRUSNO
    Aj dezert, kávičku a tak?!...
    kávičku určite a my na záver zvykneme ponúknuť aj pivko, záleží, či prišli autom alebo majú odvoz.
    d

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    dana9
    niečo, k čomu sa dajú daľ knedle, je to sýte a majstrov to vždy poteší (aj mňa).

    dana
    No nákup potravín má väčšinou na starosti manžel, takže neviem koľko stoja knedle, ale ja sa z nich najem tak zo 4 ks. Nechcem vedieť, koľko zjedia tí chlapi . Ale inak nie zlý napad.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    BRUSNO
    Prosím Ťa kde si našla chlapa, ktorý DOBROVOĽNE chodí sám nakupovať?
    1. Má rád svoje brucho.
    2. Robí blízko potravín a ja niekedy (rozumej takmer vždy) nemám čas ísť nakúpiť.
    3. Treba ho naučiť. (Ja varím, iba keď mám chuť + v nedeľu.)
    4. Prešla som na delenú stravu so špeciálnymi niektorými výrobkami a on je taký poriadny "sedlák" aspoň v jedení...
    Ergo, keď nechce zomrieť hladom, buď si nakúpi niečo hotové, alebo si navarí, ale aj tak si musí najprv nakúpiť.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    BRUSNO
    A nedá sa naklonovať?
    To by som nebola až tak rada. Ale pre upokojenie, môžem ti tu vyrátať aj jeho zopár negatívnych vlastností. Chceš?

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    BRUSNO
    Tak ho aspoň sem tam požičaj... PS - aj upratuje a žehlí?
    Vravím, každý má chyby. Uňho upratovanie znamená pozametať a utrieť dlážky (nemáme nikde koberce). A žehliť? Raz som nebola doma, tak si musel vyžehliť košeľu sám. Pre istotu si dal aj sako. A neboj, riady umýva, iba keď ležím v posteli v horúčkach viac ako 5 dní. Ale toto sme vyriešili umývačkou, takže už ani to nerobí. Ale vyperie (ja musím vyvešať), navarí (ja musím umyť riad-už umývačkou), nakúpi (ja musím poukladať do chladničky a skríň), ... ale nemenila by som za nič.

    PS: Ukážte mi dokonalého chlapa, ukážem vám dokonalú ženu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.